Загрузка...

Нічого не боїться: Парасюк зробив резонансну заяву! Вся Україна шокована його словами!

Нічого не боїться: Парасюк зробив резонансну заяву! Вся Україна шокована його словами!

Торгівельна блокада запустила невідворотні процеси усвідомлення того, що війна не закінчиться ніколи, якщо на ній заробляють

Вся брехня українських чиновників і олігархічних ЗМІ залишилась брехнею. І зараз вона, як ніколи, очевидна.

Одна схема - дві історії.

Жодне з підприємств на окупованих територіях не вважало себе українським і їх працівники ніколи не думали, що Україна платить їм зарплату. Таку ідеологічну політику створив Ахметов і реалізував її блискуче. А як пояснити простому люду, що їх використовують? А ніяк. Можна просто всіх обдурити. Як і там, так і тут. Просто там одна історія, тут інша. До речі, зарплату окупованим робітникам платили в рублях, а не в гривні. Я про це вже казав, але уваги чомусь ніхто не звернув.

"Псевдоаналітики говорять про те, що підприємства, які працювали на окупованій території, сплатили в бюджет України якісь ефемерні 30 млрд. грн. В мене одразу виникає питання: А яку суму грошей українських платників податків ми залишили у фейкових фіскальних органах ДНР, а також у кишенях бойовиків через заробітні плати? Про те, де Ахметов тримає свої "чесно" зароблені гроші ми можемо тільки здогадуватись. Напевне, там само де гарант: біля пальм, моря і піску."

Мітинги і "армія" ДНР.

Всіх залякували, що безробітні шахтарі відразу підуть в армію ДНР. Але ніхто нікуди не пішов. Ну, по-перше: нема ніякої армії ДНР, а є пряма військова присутність росії, яка з кожним днем все більше ізолює місцевих жителів від прямого доступу до зброї, адже загроза внутрішніх повстань є дуже велика. Пропаганда пропагадою, але їсти щось треба, ну і хтось обіцяв, що буде без олігархів, а вони є. Де світле майбутнє?

"Шахтарі мітингують біля фейкових міністерств ДНР. А де ще їм мітингувати? Той хто обіцяв, той і повинен відповідати."

Енергетична "криза" в Україні.

Тут довго писати не треба. Я думаю, що в цю брехню ніхто не збирався вірити, бо ніхто не бачив відключень чи якихось інших проблем. Ну і як можна зупиняти надприбутковий олігархічний бізнес з якого носять відкати у провладні кабінети. Чим більше лампочка світить, тим більше грошей хтось заробляє. Люди, ви є основою ринку. Немає покупця, нема продавця.

"Однією з вимог того, щоб Насалик став міністром енергетики, була вимога домовитись про постачання вугілля з окупованих територій. І він домовився."

Порошенко і блокада.

Спочатку була тиша. Всі думали, що ми просто постоїмо і розійдемось. Нічого серйозного, якась собі політична акція для підняття рейтингу. Далі були провокації, які теж не дали результату. Ну і нарешті пряма конфронтація і межа неповернення. І тут у Порошенка було два варіанти: або йти ва-банк і силою знищити блокаду, але в цьому випадку була загроза цілковито втратити владу, або ж частково програти, але залишитись на існуючих позиціях. Вибір ви всі бачили. До речі, у вирішенні цього питання йому допоміг досвід попередника.

"Знаєте, де вони прорахувались? Торгівельну блокаду організували не політики!"

Що буде далі?

Далі вони грають у довготривалу перспективу. Думаю, питання постачання окупованого вугілля спробують відновити восени 2017 року. До цього вони готуються. Основне - це скупити ЗМІ, щоб ніхто не говорив нічого зайвого. Ну і для виборів власні телеканали те, що треба. Прикладом є 112 канал, який показував блокаду, а потім раптово припинив показувати. Ну нічого, в нас теж є один ефективний досвід назва якому Майдан!

P.s. Може те, що я написав і лежить на поверхні, але таким чином хочеться їм показати, що ми теж готуємось! Нікому вже не страшний замовний фільм на олігархічному каналі. Країна не та і ми не ті, а про вас цього сказати не можна.


Поделиться​​ новостью:

- ВАЖНО! Что может сделать с людьми ТЕЛЕВИЗОР!
- Сергій Дацюк: ДЕЯКІ УЯВЛЕННЯ ПРО ПОЗИТИВ
- Бубны... шаманов) Велопробег, хоровое пение и селфи И мы в лидерах)... Цивилизация бывает разной
- Ученные предсказали Украине трагический конец
- Юлия Тимошенко обещает очистить судебную систему Украины от коррупции. ВИДЕО
- Не ту страну назвали Гондурасом!
- Юрий Касьянов: Я против парада. Я за марш ветеранов
- Лиза Богуцкая: Что будет в Украине без Порошенко?
- Д@більні флеш-моби, це просто лютий ППЦ - Ветеран
- Это только начало. Комментарий одного опытного киевского инженера из «бывших» - Кучеренко
23:21Май, 21 2017 6509

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю