Нідерландський ультиматум, чи плювок ЄС в обличчя України

Нідерландський ультиматум, чи плювок ЄС в обличчя України

На шпальтах французьких газет Порошенка помилково називають Януковичем, а питання членства офіційно й остаточно зникає з порядку денного відносин

На шпальтах французької газети Liberation з’явилась стаття про візит Петра Порошенка до Брюсселю, де нашого президента помилково називають Януковичем. Щоправда, неправильне прізвище згасає на тлі ще більш вражаючого змісту.

Виявилось, Голландія ратифікує Угоду про асоціацію з Україною лише у тому випадку, якщо Рада Європейского Союзу ухвалить декларацію (з правовими наслідками!), де зазначатиметься, що Україна не має перспективи членства в ЄС і Європа не є гарантом безпеки для України.

Як бачимо у статті, один з європейських дипломатів говорить, що без ухвалення такої декларації можна попрощатись з Угодою про асоціацію, тож її (декларацію) вже готують і є велика ймовірність того, що вона буде ухвалена вже в грудні на засіданні Ради ЄС.

Нещодавно заступник Голови Президентської Адміністрації Костянтин Єлісеєв згадував про вимоги Нідерландів, наголошуючи лише на економічному (мовляв, Україна не матиме доступу до структурних фондів ЄС, а українські працівники не матимуть доступу до ринку праці ЄС) й оборонному аспектах проблеми (не буде жодних «оборонних союзів» з Україною). Проте найголовніше послання Європейського Союзу Україні знову залишається на полях - питання членства офіційно й остаточно зникає з порядку денного, а у питаннях безпеки можна покладатись лише на себе.

Думаю, краще здавати собі справу з того, що насправді відбувається у Брюсселі, ніж тішити себе марними сподіваннями на європейські обійми.


Поделиться​​ новостью:

- Наша предвыборная кампания - ярмарка безнадеги
- Порошенко все больше похож на Ющенко-2009
- Вкрадене сьогодення та майбутнє!
- Михаил Чаплыга: Жаль Пьотра... сольют его водители и министры... ой сольют... Правда ГПУ?
- «Дело Труханова» — яркая иллюстрация воплощения предвыборного лозунга порошенки - «жити по-новому»
Ноябрь, 24 2016 581

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю