Німецькі ЗМІ викрили “5 канал” Порошенко в податкових махінаціях

Німецькі ЗМІ викрили “5 канал” Порошенко в податкових махінаціях

Журналісти нібито отримують гроші за системою подвійної бухгалтерії на різні банківські картки

Німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung пише, що все більше журналістів “5 каналу”, який належить президенту Петру Порошенку, повідомляють про “сірі зарплати”, що вони нібито отримують на паралельні банківські картки і “в конвертах” разом зі своєю офіційною зарплатою, – пише ТСН.

Сім нинішніх і колишніх співробітників редакції “5 каналу” підтвердили німецькому виданню, що вже кілька років отримують гроші за системою подвійної бухгалтерії на різні банківські картки. На одну картку приходить офіційна зарплата, сума якої часто дорівнює мінімальній зарплаті, а на іншу – більш висока сума неофіційної зарплати, отримання якої не вимагає розписки. Раніше неофіційна зарплата виплачувалася готівкою, повідомили журналісти.

Дві журналістки телеканалу, Оксана Гриценко і Ксенія Новікова погодилися виступити в ролі свідків під власними іменами, в той час як решта п’ятеро співробітників захотіли бути неназваними.

Нагадаємо, в жовтні минулого року ведучий “5 каналу” Роман Сухан заявив про своє звільнення. Він сказав, що йому набридло отримувати зарплату в конвертах і поскаржився на “джинсу” в ефірі.


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко спешно расставляет на губернаторские посты гнусных мусоров. Делиться умеют?
- ХРОНИКИ НЕДЕЛИ ОТ АНАРХИСТА
- ПОЧЕМУ ОНИ ПРАВЯТ НАМИ, А НЕ НАОБОРОТ?
- Нардеп Андрей Билецкий рассказал об отношениях с Аваковым и ситуации с Савченко (ВИДЕО)
- ХВОСТ ОТ ДРУГОЙ КОШКИ - Политикам выгодно, когда вокруг нас все сложно, но жизнь гораздо проще
Декабрь, 02 2016 884

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю