Новим головою ДУСі став недолюстрований "мєнт", «динозавр» Партії регіонів, людина Литвина

Новим головою ДУСі став недолюстрований "мєнт", «динозавр» Партії регіонів, людина Литвина

Президент України Петро Порошенко призначив керівником Державного управління справами Івана Куцика, який протягом майже 5 місяців був тимчасово виконуючим обов’язки керівника відомства

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, відповідний указ №574 / 2016 президент підписав у п’ятницю, 23 грудня.

Як повідомлялося, Порошенко призначив Куцика тимчасово виконуючим обов’язки керівника Держуправління справами 25 липня 2016 року.

Іван Куцик

Перший заступник Керівника Апарату – керуючий Управлінням справами Апарату Верховної Ради України.

Трудова діяльність:

1970-1972 рр. — служба у Збройних силах СРСР;

1973-1986рр. — командир взводу 472 конвойного полку внутрішніх військ МВС СРСР по Українській та Молдавській РСР; командира взводу, патрульної роти 1-го спецмоторизованого полку міліції МВС СРСР; заступник командира оперативного полку міліції УВС 
м. Києва, заступник  командира 2-го полку ППСМ УВС — начальник штабу (в.о. командира полку), командир 3-го дивізіону відомчої міліції УВС, заступник начальника УОГП УВС; командира взводу 
2-го дивізіону відомчої міліції УВС;

1986-1987рр. — участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС, керівник зведеної колони по ліквідації наслідків Київського АТП-09111 Мінтранспорту УРСР;

1987-1990рр. — обіймав керівні посади на підприємствах автомобільного транспорту;

1990 — 1991рр. — начальник МРЕВ ДАІ Ірпінського ВВС УВС Київської області;

1991-2000 рр. — директор станції техобслуговування Київського підприємства «Київавтомотосервіс» (україно — японського СП «Автомсаміт ЛТД»);

2000-2002рр. — Голова правління-генеральний директор 
ЗАТ «Президент-готель «Київський», заступник Керівника Державного управління справами;

2002-2005рр. – Перший заступник Керівника Апарату — керуючий справами Апарату Верховної Ради України;

04.2005-11.2005р. — заступник Секретаря РНБОУ;

2005-2006рр. – Перший заступник Керівника Апарату — керуючий справами Апарату Верховної Ради України;

2006р. — Радник Президента України — керівник Головної Служби з питань діяльності військових формувань і правоохоронних органів Секретаріату Президента України;

2006-2007рр. – Радник Прем’єр Міністра України;

2007-2008рр. – Перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України;

З 2011рр по теперішній час — Перший заступник Керівника Апарату – керуючий Управління справами Апарату Верховної Ради України.

Родина :

Дружина – Куцик Надія Павлівна, 1950 р.н., пенсіонерка.

Син — Куцик Олександр Іванович, 1978р.н., голова Макарівської районної державної адміністрації Київської області, контролює діяльність: ТОВ «ТРАНС-ТЕЛЕКОМ», фірми «Nordic Lubricants» (Данiя) та «Oil Plant» (Бельгія).

Донька — Клименко Юлія Іванівна, 1983 р.н., співвласник ТОВ «КИМ», підконтрольні комерційні структури: ПП «Юлія», «Ost Europa Projekte», «LAMBERET CONSTRACTIONSISOTHERMES» (Франція).

Майно: житлова квартира за адресою: місто Київ, вул. Челябінська, 9б кв. 42, заміський будинок за адресою: місто Київ, провулок Загородній, 6-б. Володіє автомобілями марок: Mercedes S 600, Volkswagen Taureg, Volkswagen Phaeton.

Ділові зв’язки та інтереси:

Трудову діяльність розпочав в органах МВС СРСР на посадах рядового та керівного складу. У 1986 році у зв’язку із конфліктною ситуацією, пов’язаною із внесенням Куциком І.М. недостовірних даних до облікових документів для одержання службового житла був звільнений з органів внутрішніх справ та позбавлений спеціального звання.

До 1990 року Куцик І.М. працював на керівних посадах в Київському АТП-09111 Мінтранспорту УРСР та автотранспортному об’єднанні «Комбінат» Мінатоменерго СРСР, що залучались до ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У 1990 році очолюючи станцію техобслуговування Київського підприємства «Київавтомотосервіс» був поновлений на службі в органах МВС України та пропрацювавши декілька місяців на посаді начальника МРЕВ ДАІ Ірпінського ВВС УВС Київської області повернувся до керівництва «Київавтомотосервіс».

До 2000 року Куцик І.М. займався комерційною діяльністю у створеному за його участі україно-японському СП «Автомсаміт ЛТД». Одночасно заснував ряд комерційних структур із торгівлі нафтопродуктами. Згодом вказаний бізнес передав сину Олександру.

Користуючись підтримкою генералів МВС України Дагаєва Ю.О. та Фере Е.В., які на той час входили до найближчого оточення колишнього Міністра внутрішніх справ України Кравченка Ю.Ф. та Президента України Кучми Л.Д., Куцик І.М. був поновлений на службі органах МВС України та згодом призначений Головою правління-генеральним директором 
ЗАТ «Президент-готель «Київський».

У зв’язку із використанням готельного комплексу для проведення офіційних заходів за участю вищих посадових осіб держави, а також залученням Куцика І.М. до виконання окремих доручень керівництва Адміністрації Президента України, останній за досить короткий проміжок часу сформував ділові та дружні стосунки з більшістю впливових державних діячів.

У 2001 році за ініціативи Керівника Державного управління справами Дагаєва Ю.О., Куцика І.М. було призначено на посаду його заступника.

Після смерті у 2002 році Дагаєва Ю.О., Куцик І.М. за пропозицією колишнього Глави Адміністрації Президента України Литвина В.М., якого було обрано Головою Верховної Ради України, обійняв посаду Першого заступника Керівника Апарату — керуючого справами Апарату Верховної Ради України.

У 2003 році за участі Куцика І.М. в Апараті ВР України створено державне підприємство «Ділове співробітництво та послуги», яке займалось виготовленням та реалізацією світлих нафтопродуктів та експортно-імпортними операціями.

У 2004 році СБ України за фактами розкрадання та службового підроблення посадовими особами вказаного державного підприємства 280 млн.грн. було порушено кримінальну справу.

Вказана подія спричинила появу у ЗМІ низки матеріалів компрометуючого змісту відносно Куцика І.М., у т.ч. щодо присвоєння йому впродовж 2001-2003 років спеціальних звань від полковника до генерал-полковника міліції.

Зважаючи на вказані обставини Куцик І.М. звільнився з АВРУ і тільки після розв’язання конфліктної ситуації навколо державного підприємства, поновився на посаді в АВРУ у грудні того ж року.

Користуючись підтримкою Литвина В.М. у 2005 році Куцик І.М. був призначений на посаду Першого заступника Секретаря РНБО України Порошенка П.О.

Використовуючи надані повноваження координував питання кадрової політики у правоохоронних органах, військових формуваннях та органах суду.

Завдяки тісним діловим та дружнім зв’язкам із високопосадовцями держави, у т.ч. Льовочкіним С.В., Рафальським О.О., Бойком Ю.Ф., Азаровим М.Я., Звягільським Є.В., Деркачем Л.І., Толстоуховим А.В., Хорошковським В.І., братами Зайчуками та іншими, з 2006 року Куцик І.М. входить до кола найближчого оточення керівництва Партії регіонів.

У 2011 році Куцик І.М. в черговий раз був призначений на посаду Першого заступника Керівника Апарату ВР України. Після призначення на посаду розпочав активну перевірку діяльності підприємств і установ Апарату ВР України, у результаті якої поступово, без відкритого конфлікту, відсторонив Першого заступника Керівника АВРУ Сітайла Г.І. (має родинні зв’язки із Литвиним В.М.) від управління фінансово-господарською діяльністю Апарату та підприємств, ліквідував ряд схем незаконного збагачення.

Одночасно, використовуючи авторитет та довіру керівництва Партії регіонів та держави, взяв під фактичний контроль діяльність підрозділів Апарату задіяних у законотворчому процесі.

Має значний вплив на позицію колишнього Голови ВР України Литвина В.М., у т.ч. через керівника Апарату Зайчука В.О., який на передодні звільнення Литвина В.М. із посади Спікера,перейшов під політичний захист Куцика І.М.

Після обрання на посаду Голови ВР України Рибака В.В., Куцик І.М. почав вживати активних заходів щодо недопущення виникнення будь-яких конфліктних ситуацій навколо діяльностіАпарату ВР України, надає сприяння керівництву ВР України у забезпеченні законотворчої діяльності та веденні переговорів із політичними опонентами.

Уникає відкритих конфліктів, у т.ч. в інтересах кар’єри свого сина Олександра, який за підтримки керівництва Адміністрації Президента України був призначений на посаду Голови Макарівської районної державної адміністрації Київської області.

Психологічний портрет:

Мислення логічне, розвинута схильність до аналізу, особливо це стосується об’єктивних ситуацій та поведінки оточуючих. Завжди має свою точку зору на будь-які процеси, як правило вона обґрунтована та практична. Гнучкий тактик, швидко охоплює ситуацію і розподіл сил у ній. Його логіка цілеспрямована, орієнтована на пошук оптимальнішого шляху до мети. Тому, хоча обговорення ним проблемних питань і може мати вигляд колегіальності і демократичності, однак остаточне рішення він приймає самостійно.

Життєвий стиль характеризується активністю та цілеспрямованістю. Вольова та впевнена у собі людина, з розвиненими лідерськими якостями. Характерною особливістю його поведінкових реакцій є установка на подолання перешкод, боротьба з тими, хто заважає досягненню мети. В залежності від силового потенціалу опонента та його соціального статусу, застосовує методи вольового тиску або логічного переконання. Труднощі його не лякають, а, навпаки, мобілізують, він реалістично оцінює потенційні загрози, діє зібрано та рішуче, але без поспіху.

Його складно спровокувати на необачні вчинки, оскільки він схильний продумувати тактику поведінки в тих чи інших ситуаціях, та життєву стратегію в цілому. Тяжіє до опосередкованих, «тіньових» форм лідерства. Прагне дистанціюватись від бурхливих подій, проте завжди тримає їх в полі зору (застосовує тактику очікування). Як правило, втручається тоді, коли є можливість спрямувати події в потрібне для себе русло.

В професійній сфері орієнтований на отримання конкретного результату. Продумує ґрунтовно кожний крок. Форма ділової активності орієнтована на вольове розв’язання форс-мажорних ситуацій, оскільки його наполегливість і працездатність збільшуються пропорційно кількості перешкод. Добре розвинуті організаційні якості, при чому чим більше масштаби діяльності і кількість підпорядкованих йому людей, тим ефективніші його рішення В підлеглих цінує, перш за все, особисту відданість та спрямованість на досягнення мети, а лише в другу чергу компетентність. Жорстко контролює виконання завдання, однак ефективність оцінює тільки за кінцевим результатом, методи його досягнення не цікавлять. Як правило, колектив формує за ієрархічним принципом, де кожному із членів колективу відведений певний статус, чітко визначені права і обов’язки.

Соціально активний, комунікабельний, легко зав’язує стосунки з потрібними йому людьми. Добре розбирається у людях, вміє швидко оцінити їх вольовий та професійний потенціал. Класифікує оточуючих відповідно до власної ієрархії (за принципом «сили — слабкості»), при чому велике значення надає зовнішньому вигляду співрозмовника, одягу, манері поводження, фізичним даним тощо. До людей, які не стежать за собою, не працюють над самовдосконаленням ставиться зневажливо. Навпаки, якщо людина сильна духом і гідно відстоює свої позиції – поважає і включає в свою команду. В контактах вузького кола (родина, близькі) турботливий, при чому турбота в його розумінні полягає у забезпеченні матеріальним достатком, усуненні будь-якого дискомфорту.

В конфліктних ситуаціях притаманний конкуруючий тип поведінки. Водночас, заради отримання тактичної переваги може піти на тимчасовий компроміс, однак його поступки носять тимчасовий характер. Про кожну нову людину, яка потрапляє в поле його діяльності, збирає інформацію з метою виявлення її слабких, уразливих сторін.


Поделиться​​ новостью:

- Кто поддержит Порошенко на выборах? Да никто!
- Нардеп Александр Онищенко рассказал, кто оплатил бигборды "Беги кролик беги" против Яценюка
- Михаил Подоляк: досрочная... петля?)
- Дмитро Гнап: Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. По чім? Кому? Скільки? (ВІДЕО)
- Операция "Труба". Как НФ "купил" победу на выборах
23:39Декабрь, 24 2016 3472

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю