Новини стосовно торгівельної блокади

Новини стосовно торгівельної блокади

Ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідать

Новини стосовно торгівельної блокади:

1) В окупованому Алчевську зупинився меткомбінат, контрольний пакет акцій якого належить російському холдінгу "Євраз". Сталося це через нестачу руди, яка йшла з Криворожського ГОКу по залізничних коліях, що наразі є заблокованими. А належить ГОК тому ж "Євразу" (50%) і ще 50% "Смарт- холдінгу", власником якого є відома "православна сука" на ім'я Вадим #Новинський.

Тобто ви розумієте цю схему, так? Із Кривого Рогу на окуповані території йшла руда, там виробляли сталь, опісля її продавали. Прибуток йшов у кишені російських олігархів. А тепер вони щодня втрачають мільйони долларів, а #Гройсман в них спікером підробляє. Ось така х@йня, малята. А ви кажете, війна. Та яка там війна? Це в нас війна, а в них блядське АТО. І території під "ефективним контролем РФ". Курво блядське.

2) Очільник терористичної організації ЛНР пан #Плотницький заявив, що він готовий відновити постачання вугілля на неокуповані території України, та лиш в тому випадку, коли влада вибачиться за безчинство із цією блокадою.

Ну, якщо на рахунок вибачень, так то мабуть краще до Наді Савченко, ну або до Юри Тандіта. А ми тобі можемо дещо інше сказати: пішов ти на х@й, виблядок! Разом із своїм вугіллям, яке тобі дівати більше нікуди. Тож можеш жерти його і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Сволота. Вибачень воно просить, гівно козляче. Ти думай краще, чим зарплатню своїм бойовикам тепер платити, бо ж з українського бюджету ти тепер жодної копійки не отримаєш і вони в тебе порозбігаються, як ті кури голодні. Хоча хто його зна - може вугіллям візьмуть, по два мішка на рило, і будуть разом з тобою його жерти.

3) Ну а у Києві теж не скучно. Сьогодні пан Вовк, себто голова НКРЕ відповідаючи на запитання Andriy Gerus підтвердив, що формула "Ротердам+" в Україні працює і усі тарифи формуються саме за цим погодженим порядком. Таким чином голова Комісії з регулювання енергетичного ринку спростував заяву Гройсмана, який заявляв, що у поточних тарифах ціна "Ротердам+" не враховується.

Тобто ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідать. І здається мені, що відповідать доведеться дуже скоро. Бо на сьогоднішній день переплата за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі "Ротердам+" вже переплачено понад 10млрд.грн., тобто десь на рівні 350млн.$. І ось тепер народу України дуже стало цікаво, по чиїх конкретно кишенях ці кошти розійшлися, як і коли вони повернуться до державного бюджету і далі до усіх тих, хто сплачував за електроенергію по завищених тарифах? Бо ж виявляється усіх нас просто най@бали, і уявіть собі, шановне паньство з Банкової та Грушевського, нам це дуже не сподобалось.

 

Евгений Шевченко


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко застеріг Святослава Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде балатуватися у президенти
- Мысли президента. г. Киев, ул. Банковая. 2018 год
- Выступления любого из украинских чиновников - это просто пена, которой заполняют смысловую пустоту
- Десантники в Озерном разоблачили подлое вранье порошенковского советника Бирюкова — Бутусов
- Бирюков! Готовься, подонок и мразь! Я буду рвать тебя зубами, как животное. — Лиза Богуцкая
08:53Февраль, 15 2017 2589

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю