поддержать  -  

Загрузка...

Оборонці Маріуполя розповідають про підхід ударної 2-тисячної групи бойовиків

Оборонці Маріуполя розповідають про підхід ударної 2-тисячної групи бойовиків

Одну з ділянок лінії фронту поблизу Маріуполя тримає 37-й батальйон Збройних сил України. Військові твердять, що ворог за час перемир'я зброю не відвів, а сили нарощує, "... і 44-й "гуманітарний", мабуть збіг обставин, вже на підході..."

Одну з ділянок лінії фронту поблизу Маріуполя тримає 37-й батальйон Збройних сил України. Військові твердять, що ворог за час перемир'я зброю не відвів, а сили нарощує, 

"Мусується постійно інформація про підхід в район Саханки до двох тисяч терористів, які будуть в подальшому розвивати наступ в напрямку Маріуполя і в напрямку Волновахи", - розповів про чутки командир батальйону з позивним "Соболь".

Військові регулярно мають справу з диверсійними групами ворога. Їх солдати намагаються не підпустити близько до власних позицій. Також бійці відслідковують пересування ворожої техніки, котра нікуди не поділася з передової. "Наявність БМП, наявність крупнокаліберних кулеметів, АГС, СПГ-9 – відслідковуються їхні позиції постійно, моніторяться їх зміни позицій постійно. І майже щоденно, щоночі чути стрільбу з того боку", - розповів комбат.

На випадок активізації воєнних дій віськові мають бліндажі, за котрі буде вдячні будівничім. Кажуть, ці укриття витримають обстріли з крупнокаліберної артилерії. Інша нагальна потреба військових – утеплення на зиму. Вона також частково вирішена. Бійці мають зимову форму, однак поки що минулорічну. Нову їм лише обіцяють, але поки ще не привезли.

Як уже повідомлялося, бойовики застосували глушники та поранили військового під Маріуполем.
 


Поделиться​​ новостью:

 

- Лиза Богуцкая: Стопудово Гаранту в США и в Европе намекнули на перевыборы
- Про що говорили Трамп і Порошенко. Стенограма
- Специальная свобода - исключительно для своих
- Похоже, журналистской солидарности в Украине уже нет. А ведь уже понятно, к чему приведет прессинг неугодных СМИ
- Задержанием Гужвы челядь хочет потешить Пэтра
Ноябрь, 12 2015 151

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю