"Фиктивный" лоббизм в USA и оборпром...  возглавляет....  маршрутка Богдан...  (18+)

"Фиктивный" лоббизм в USA и оборпром... возглавляет.... маршрутка Богдан... (18+)

Адміністрація Петра Порошенка для співпраці із лобістами в США використовує громадську організацію з ознаками фіктивності, уникаючи таким чином публічності

Сегодня обещал не материтьсо... чтоб Секта могла шарить мои допысы...

Сорри... не могу... НЕ МОГУ! Бля*ь... БЛ*ДЬ! Б*ядь! Ффтыкайте!

Адміністрація Петра Порошенка для співпраці із лобістами в США використовує громадську організацію з ознаками фіктивності, уникаючи таким чином публічності.

Адміністрація президента України уникаючи публічності оплатила незалежне дослідження українського оборонного комплексу через фактично фіктивну американську фірму Ukraine Investment Alliаnce. Насправді, як з’ясувала УП, за фірмою стоїть потужна лобістська компанії США BGR Group.

Утворена восени 2014 року у штаті Делавер, громадська організація Ukraine Investment Alliаnce вже за кілька місяців після заснування лобістами BGR отримала $2 мільйони надходжень. Із них $1,3 мільйони ГО витратила на послуги неприбуткової організації RAND, що спеціалізується на дослідженнях та аналізі, пов’язаних із оборонним комплексом.

Співрозмовник RAND розповідає що їхнім юристам довелося відкласти дороговартісний контракт на півроку "через спроби друзів президента (Петра Порошенка – УП) оплатити контракт із офшорних рахунків".

Проблему "сірих" коштів вирішила Ukraine Investment Alliance, створена працівниками лобістської компанії BGR.

Переговорами із RAND в Україні, за словами співрозмовників у компанії, керували представники Адміністрації президента України, зокрема Дмитро Шимків.

Після особистої зустрічі авторів звіту із Петром Порошенком, у документі з’явилися нові розділи, зокрема про кібербезпеку, розвідку та оборонно-технічну співпрацю із іноземними партнерами.

Щоправда, у звіті йдеться не лише про привабливість українського оборонного комплексу, але й про корупцію та монополію "Укроборонпрому". Як відомо цей державний концерн очолює Роман Романов, колишній менеджер корпорації "Богдан".

СУКА!!!!!!!!!!!!! Оборпром... возглавляет.... маршрутка Богдан... КОРЫТО НАКУЙ!

Это уже 3.14здец?! ... Этот вопрос адресован ипичеЗкому пирсанажу с акуенной прЫчезкой... тов Шимкиву ))))

 

Анархист Миха


Поделиться​​ новостью:

- Триумф рабовладения в Украине
- Правда прорвалась в прямой эфир: Плевать он хотел на войну! Вот что важно для Порошенко (ВИДЕО)
- Фильм об Украине и Саакашвили покоряет мир! Вся правда, которую не покажут по каналах Левочкина, Пичнука, Порошенко и Ахметова (ВИДЕО)
- Петя зря надеется, что суд над Януковичем не станет ящиком Пандоры для него самого — Deutsche Welle
- Тимошенко лидирует в электоральном рейтинге и выиграла бы второй тур у Порошенко – соцопрос
20:09Февраль, 07 2017 545

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю