Загрузка...

Обращение организатора марша "Дня Гнева" к националистам и ультрас Украини.

Обращение организатора марша "Дня Гнева" к националистам и ультрас Украини.

Режим Порошенко натравил провокаторов против марша "Дня Гнева". А кто сказал, что свиньи без визга от корыта отлезут ?

Продажні журналісти з видання Depo.ua отримали від Порошенка замовлення дискредитувати марш "День Гніву", який відбудеться 29 серпня по всіх містах України, щоб не допустити вихід на вулиці українських націоналістів та ультрас. Що придумали продажні журналісти Depo.ua?
 
Вони дзвонять Ляшко і Мосейчуку і запитують: - "Ви чули, що 29 серпня відбудеться марш "Дня Гніву"?"
 
Ляшко і Мосейчук відповідають: - "Ні, поки ви нам не сказали, ми про це не чули".
 
Тоді продажні журналісти Depo.ua задають Ляшко і Мосейчук наступне питання: - "А вас варто чекати на "Дні Гніву"?"
 
Ляшко і Мосейчук відповідають: - "Хм, 29 серпня - це субота? Так, чому б ні? Прийдемо".
Продажні журналісти кладуть трубку і передзвонюють націоналістам і ультрасам : - "Хлопці, ви заявили, що виходите 29 серпня на марш "Дня Гніву" і у ваших групах розміщена інформація, яка закликає всіх українських націоналістів і всіх ультрас України вийти 29 серпня на площі своїх міст в 12:00".
 
Представники націоналістів і ультрас відповідають: - "Так, все вірно. Ми забудемо на час розбіжності між різними націоналістичними угрупованнями і фірмами ультрас різних футбольних клубів, щоб вийти заради порятунку нашої спільної Батьківщини - України".
 
Тоді продажні журналісти задають ще одне питання: - "А ви в курсі, що на марш "Дня Гніву" прийдуть Мосейчук і Ляшко, залізуть на сцену, а ви будете просто масовкою на їх передвиборному мітингу?"
 
Більша частина українських націоналістів і ульрас відповіла: - "Що? Дякуємо вам журалисты, що попередили нас. Ми не вийдемо 29 серпня на цей фейковий марш в підтримку Ляшко і Мосейчука".
Менша частина українських націоналістів відповіла: - "Так нам плювати, що прийдуть Ляшко і Мосейчук. Ці клоуни не з нами!"
 
Продажні журналісти передзвонюють Ляшко і Мосейчуку: - "Українські націоналісти сказали, що ви клоуни і щоб духу вашого не було на марші".
 
Ляшко і Мосейчук відповідають продажним журналістам: - "Що? Як вони нас назвали? Клоунами? Ми не прийдемо і заборонимо нашим прихильникам на марш приходити!!!"
А тепер читайте статтю продажного видання Depo.ua і ви все це побачите там -http://www.depo.ua/ukr/sport/ultras-pro-maydan-3-vid-mosiychuka-i-lyashka-tsi-klouni-tochno-18082015090200
 
Патріоти, режим нас боїться і нацькував проти нас провокаторів. Організатором маршу "Дня Гніву" з'явлюся я, Степан Мазура, я не запрошував політиків на "День Гніву". Марш "День Гніву" - це народний протест і на ньому не місце політикам взагалі. Ми чекаємо всіх, хто хоче взяти участь у вигнанні Порошенка/Яценюка і не важливо за який футбольний клуб ви вболіваєте, до якого націоналістичного угруповання належите, якого політика підтримуєте і якої ідеології симпатизуєте. 29 серпня зніміть з себе всю політичну та іншу символіку, не беріть з собою прапори своїх політичних партій - 29 серпня народний бунт!
 
Продажні журналісти, до речі, "забули повідомити" націоналістів і ультрасiв , що на марші "Дня Гніву" відбудеться процес суду народного трибуналу над бандою Порошенко - http://stepan-mazura.livejournal.com/8106.html

Скажіть мені будь ласка, що політики забули на суді народного трибуналу? На-ро-дно-го!!! Режим кине проти нас багато "тiтушек" і патріоти з числа українських націоналістів та ультрас будуть виконувати найважливішу роль народного бунту - забезпечення захисту цивільного населення, серед якого буде багато жінок і старих.
 
Режим нас боїться, хлопці! Режим боїться свій народ! Слава народу України!!!


Поделиться​​ новостью:

 

- Нашей власти не верят, потому что она постоянно врет - Станислав Речинский
- Юрий Касьянов: Я против показного парада во благо олигархического режима
- Угнанный джип заместителя главы Нацполиции нашли при помощи криминальных авторитетов
- Гавканье порохоботов лишь подтверждает правоту Мостовой — Татьяна Даниленко
- Саакашвили устроил перепалку с "шавкой" Ляшко!
Август, 18 2015 299

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю