Олександр Ружанський: СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ… ВЛАСНЕ МИ ЙОГО САМІ НАБЛИЖАЄМО..

Олександр Ружанський: СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ… ВЛАСНЕ МИ ЙОГО САМІ НАБЛИЖАЄМО..

Всі незгодні - вороги народу

Я так розумію, що не всі уважно слухали виступ ПОПа на сбушних святах 24 березня. Бо ніякого особливого резонансу цей виступ у суспільстві не отримав. А дарма. 

Просто процитую деякі моменти з нього:

“...ми бачимо, чим менше пострілів у зоні бойових дій, тим більша активність ворога у тилу. Агресор наполегливо намагається змістити епіцентр гібридної війни як найближче до серця України. А серце – це наша древня столиця, красень Київ.»
Зрозуміло, да? Порошенко таким реченням вказує всім, і СБУ в тому числі, що ворогів зараз вже більше всередині України і, зокрема, в Києві, ніж на фронті.

Після цієї настанови Петро Олексійович зазначає, а хто власне ці вороги:

«Спочатку було блискуче викрито та легально задокументовано зв'язок так званого табору протесту під Верховною Радою з малоросійською політичною еміграцією в Росії, яка сидить під ковпаком ФСБ РФ. І, що важливо, отримано переконливі докази і перекрито фінансовий канал між Дніпром та Москва-рікою, яким вони переправляли ці «тридцять срібняків.»

Ось у мене просте питання: а, що, є вже рішення суду, який визнав конкретну кримінальну провину конкретних осіб? Ось, всі, хто виходив на протести біля ВР “сидять “під ковпаком ФСБ” за “тридцять срібняків” ? Всі докази, в тому числі, “переконливі”, були судом оцінені, як належні і допустимі? Ні? Нічого такого нема? А, якого, хуя, вибачаюся, цей паскудник тоді рота відкриває? Він хіба не знає, що в Європі, куди, ми, типу, йдемо під керівництвом партії і правітєльства Порошенка, Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на неприпустимість службовим особам, в тому числі, державним керівникам, давати оціночну характеристику справам, по яким ще немає вироку суду?

Це ж саме нехтування європейськими правовими засадами ми бачимо у наступному пасажі Порошенка:

«Ще більш важливо, і за це, пане Голово, Вам і всьому особовому складу особлива подяка – ви майстерно викрили оте вороже кубло, яке готувало масштабні теракти в Києві з численними жертвами, як вони це називали «керований хаос», готували державний переворот, заколот в Україні в інтересах Російської федерації.”

Що, і тут вже є рішення суду по ворожому кублу? Ні? Власне, чисто по логіці, вороже кубло, це скільки? Усього дві людини? Не лізе. П’ять? Вже якось. Але, з п’яти - троє агентів СБУ. Тоді, виходить, з ними оце кубло? Чудово!

Взагалі, хочу зауважити, що особисто мені вся оця риторика Порошенка, про “політичну еміграцію”, “тридцять срібняків”, “вороже кубло*, “канал між Дніпром і Москва-рікою” нагадує виступи Андрія Вишинського - одного з головних організаторів масових репресій в СРСР у тридцятих роках минулого століття і головного державного обвинувача на тих судових процесах проти “ворогів народу”.

До речі. У своєму останньому дописі у ФБ, відомий сраколиз Петра Олексійовича, наближений останнім впритул до предмету облизування, Юрій Бірюков, мабуть знаходячись під впливом вказівної промови Генерального секре…, ой, Президента України, закликав називати незгодних з лінією партії, тобто, з Петром Олексійовичем Порошенком,- ворогами народу. Отак, без жодних сумнівів і зайвих докорів сумління. Всі незгодні - вороги народу.

Залишилося тільки дочекатися перших зізнань у проритті тунелю Бомбей - Лондон, тобто, каналу Дніпро - Москва-ріка. 
Свято наближається... Власне, ми його самі наближаємо...

ПиСи. І хто б оце все говорив про чийсь зв’язок з Москвою? Липецький кондитер, який втіхаря від народу чірікає по телефону з самим Хуйлом?

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Барьер чтобы рагули не лезли? А не рагули это написали? А не рагули лезут в президенты?
- Поставить страну на... колени) Томос - это наш путь? Путь куда? А главное, зачем?
- В фантазиях Порошенко Украина опутана сетью автобанов
- YouTube ввел новые ограничения для контента
- Украина заработала два миллиарда на "евробляхах"
- Новая Украина – новый феодализм
- В Сербии задержали подозреваемого в подготовке покушения на Путина
- В начале президентской кампании Тимошенко назначила себе нового заместителя ФОТО
- Пять лет "диктаторским законам" Януковича. Какие из них действуют при Порошенко
- Технические кандидаты: Чем полезны и как их узнать
- У Зеленського показали 5 головних проблем, які хвилюють українців, і це точно не томософілія
- Александр Гончаров: В УКРАИНЕ ИСТОРИЧЕСКОЕ ВРЕМЯ ОЛИГАРХОВ ЕЩЕ ДОЛГО НЕ УЙДЕТ?
- Более 20% судей не соответствуют занимаемой должности - комиссия
- Гройсман пообещал "нормальные" зарплаты в Нафтогазе
- Комаровский: Правда о гриппе, ОРВИ и важные советы
13:07Март, 26 2018 980

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю