О.Ружанський: ЧОМУ Я НЕ ДИВЛЮСЬ ЄВРОБАЧЕННЯ

О.Ружанський: ЧОМУ Я НЕ ДИВЛЮСЬ ЄВРОБАЧЕННЯ

Взагалі-то, моє, і думаю, не тільки моє, ставлення до конкурсу Євробачення в Києві можна було б пояснити класичним "піром во врємя чуми"

Взагалі-то, моє, і думаю, не тільки моє, ставлення до конкурсу Євробачення в Києві можна було б пояснити класичним "піром во врємя чуми". І це б, великою мірою, відповідало дійсності. Але, все ж таки, не зовсім повністю, щодо мене.

Я не якийсь там моралфаг, який буде займатися натягнутим на дупу моралізаторством і закликати до тотального і безперервного " Плачу Ярославни" під час сьогоднішньої неоголошеної війни з Росією.

Навпаки. Я вважаю, що кожна людина має право навіть в доволі сумні часи знаходити привід для радощів. Особливо та людина, яка приймала участь в бойових діях, або приймає зараз і знаходиться у відпустці.

Хтось святкує щось особисте, хтось знаходить позитивні емоції у перемозі улюбленої спортивної команди, хтось хоче відірватися на танцмайданчику. Все це я вважаю допустимим.

Але ! Навіть похід у нічний клуб з компанією, це ПРИВАТНА ІСТОРІЯ ! На відміну від загальноукраїнської веселухи у вигляді конкурсу Євробачення, яку організувала і профінансувала ДЕРЖАВА!

Держава, у якій зовсім інші задачи та обов'язки, ніж у приватної особи. У якої є громадяни, які прямо зараз ризикують на війні своїм життям, заради цієї держави і її народу. У якої є громадяни, чиї близькі родичи : батьки, діти, чоловіки і брати, загинули у цій війні з Росією і колоборантами, яких вона підтримує. Держава, у якої є громадяни - скалічені ветерани цієї війни.

І, чомусь, мені здається, що цим всім українським громадянам зараз не до загальнодержавних веселощів. А ще, мені здається, хоча, тут я впевнений, що саме цим громадянам десятки мільйонів євро бюджету Євробачення, більш потрібні, ніж тим, на кого ці гроші витрачені.

Тільки вчора пройшла така інформація:
"Близько тисячі загиблих у зоні АТО військовослужбовців і мирних жителів досі залишаються не впізнаними." 
 Сьогодні зранку було повідомлення, що за добу відбулося 65 обстрілів наших позицій.

І за таких обставин проводити якийсь масштабний, європейський співочий конкурс ? Щоб Європа в черговий раз впевнилася, що для нас війна на сході, це якась прикра і дрібна випадковість, на яку нема сенсу звертати уваги ? Як на мене, це повне паскудство.

Зрозуміло, що в даному випадку відповідальність за це лежить не на державі Україна, як такої, а на діючій владі, яка наразі і уособлює, на жаль, нашу державу. 
 І саме діюча влада зацікавлена в тому, аби відволікати показушним мегасейшеном народ від шалених проблем в країні і, власне, від себе самої.

Ось, десь так. Це моя особиста позиція, яку я нікому не нав'язую.

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- Москва блокирует Азовское море, чтобы получить от Украины воду для Крыма, - Жебривский
- Философский камень "гыдности"
- Лиза Богуцкая: Людмила! Уйдите с поста омбудсмена
- Адмінресурс на службі Порошенка - нардеп
- Михаил Саакашвили: "Порошенко не труслив. Он в своей мерзости остается смелым !!!"
- КАК ТОРГОВАТЬ ЗВАНИЕМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ
- Семен Семенченко: Какова сегодня главная стратегия власти мародеров-клептократов в Украине
- Без возобновления помощи от МВФ государству Украина настанут полные кранты — Fitch
- Тимошенко: украинцы при президенте Порошенко живут хуже рабов при фараоне Тутанхамоне
- ПРАВДА О ПРОТЕСТАХ В РУМЫНИИ - что происходит на самом деле? ... Возможные последствия
16:54Май, 08 2017 1596

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю