Олександр Ружанський: ЄВРОБЛЯХИ І УКРОБЛ@ДІ

Олександр Ружанський: ЄВРОБЛЯХИ І УКРОБЛ@ДІ

Самі ці бл@ді нічого гарного для народу не зроблять

Особисто для мене питання, чому владні покидьки вперлися рогами, аби не надавати людям можливості їздити на якісних вживаних автівках з-за кордону, не стоїть вже давно.

Перше пояснення цього маразму всі знають. І воно доволі очевидне - рагульсько - жадібні інтереси кількох уйобків при владі, власників мегафікції під назвою “український автопром”.

Насправді, ніякого автопрому в Україні не існує, а те, що існує, до світової автомобільної індустрії не має жодного відношення. Це, як у Остапа Бендера - один зі “способов сравнітєльно чєсного отйома дєнєг”. Не більше,не менше.

Бо невеличке виробництво автогівна родом з минулого століття, типу ланосів/сенсів та прикручивання колес до зібраних викрутками машинокомплектів, називати “автопромом” можна лише у стані шизоїдного припадку, або коли за це підкидають грошенят.

Підкидають, аби проплачені негідники розганяли муйню про "автохлам" з-за кордону і "загибель українського автопрому".

Хтось підраховував, скільки реального автохламу у вигляді тих самих ланосів-сенсів, дев'яток-десяток, калін, шестьорок, таврій та інших гробів на колесах їздить по країні? Їх сотні тисяч! Сотні тисяч вкрай небезпечних, ненадійних, забруднюючих довкілля автомобілей, на яких влада змушує їздити простих людей. 
А оцей "автопром" нехай гине. Разом зі своїми мерзенними власникам.

Ось, декілька осіб отримують надбрибутки з продажу лайна на колесиках, а інша мразота при владі з цим радісно погоджується.

І тут випливає друге пояснення, яке лежить в площині все того ж рагулізму нашої, прості господі, еліти. Цей рагулізм полягає у тому, що за розумінням владної і білявладної пиздоти, тільки її представники можуть користуватися такими показовими благами цивілізації, як імпортні якісні автівки.

Я - депутат, прокурор, суддя, більш-менш високопосадовий мусор, комерс при бюджеті, і мені “положено” мати бентлі, лексус мерс і т.д. А ти - смєрд галімий. Як мені відрізнити, що ти не з наших, якщо ти будеш теж на мерсі? Нехай і беушному?

Ви думаєте, я перебільшую? Зовсім ні. Подивіться, які ганебно дешеві автівки і взагалі лісапєди стоять біля парламентів європейських країн і яка виставка світового автопрому біля Верховної ради, КМУ, ГПУ, СБУ і таке інше.

І цей стан речей, відмова влади і її посіпак від надання можливості пересічним українцям користуватися недорогими, надійними і якісними, імпортними беу-автівками є прикладом українського елітного блядства - продажем себе і своєї гідності заради статусу і знаходження у вищій касті.

І самі від себе ці бляді нічого гарного для народу не зроблять. Тому їх треба тиснути. Тиснути зі всієї сили. По всім напрямкам. В тому числі, щодо встановлення мінімального мита на ввезення вживаних імпортних автомобілей.

Хоча, звісно, краще цих мразот взагалі з влади повикидати. Бажано, до тюремних камер. Але це вже наступний етап. Маю надію, не дуже далекий.


Поделиться​​ новостью:

- Макс Бужанский: Почему Запад бойкотировал Олимпиаду-80, но не бойкотировал ЧМ-2018?
- "Меньше восторгов". Председатель Евросовета Дональд Туск рассказал, как Трамп относится к Украине
- Проезд в киевском метро подорожал благодаря российскому «кошельку» олигарха Порошенко
- Как ГРУ, по версии США, ломало американские выборы. Рассказ в пяти действиях — Би-би-си
- Кого простит Украина а кого нет? — «Радио Свобода»
- ПЕТР ИОРГЕНОВИЧ ГАРАНТОИД
- Украина лидирует по контрабанде леса в страны ЕС. Двойные стандарты Евросоюза. Кто же покупатель?
- Михаил Саакашвили: Трамп прав в том, что Германия слишком обходительна с Россией
- Мир, страна и ее население в основном бездуховные Просто существа озабоченные потребл@дством
- Ростисов Демчук: Контрозвідка США викрила усю таємну павутину 12 "апостолів" ГРУ Росії
19:48Сентябрь, 07 2017 3458

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю