ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл.

Ось це все: нагнітання ситуації з можливим широкомасштабним наступом російських військ на Україну, черговий мегашатун у Грицака і кавалерійські наскоки Луценка на депутатів, разом з теж черговою розкруткою питання зняття депутатської недоторканності, натякають на існування сценарію розвитку подій від влади у такій послідовності.

Крок перший. - Серйозне загострення ситуації на фронті.

Крок другий. - Введення военного стану з можливим перенесенням будь-яких виборів на невизначений строк, а також з забороною всіх масових акцій протесту і тотальним контролем за інтернетом.

Третій крок. Зняття депутатської недоторканності з нардепів, або підвишування цього питання у якості дамоклова меча над головами народних обранців.

Завершальна стадія. - Слухняна/зашугана Рада імплементує усю Мінську срань, яка урочисто заноситься до підручників грьобаної сучасної дипломатії. Профіт, мля.

Захід полегшено видихає, Меркель, Маркон, Путін і Петро Олексійович піздують за Нобелівською премією миру. Кремль, за ОРДЛОвський крюк, притягує Україну назад у руській мір. У світі всім радісно похуй. Занавес.

 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Занесли обратно. Кто и зачем возвращает Романа Насирова в кресло главы ГФС
- Что делать заемщикам во время военного положения
- Оплеуха для Порошенко: большинство украинцев не поддерживают военное положение — опрос
- Коммуналка увеличится на четверть. Как украинцы будут платить с января 2019 по новым тарифам
- ОМЕЛЯН ДОЛЖЕН СИДЕТЬ. С БЕЛЫМИ МЕДВЕДЯМИ
- Юлия Тимошенко предлагает вернуть НАЦБАНК под контроль государства и снизить проходной барьер на парламентских выборах до 2%
- Катастрофа для украинской внешней разведки! Семочко нагло обманывал всю страну!!!
- Тимошенко и ее партия по-прежнему имеют наивысшие электоральные рейтинги — опрос КМИС
- Население Украины выбирает деревянные костюмы.. Наверное это от деревянного ума.. - мнение
- Когда 1 поломка в голове, тогда конечно: 4 поломки - это немного. Камуфляжный министр Омелян отчитался о проблемах с Бориспольским экспрессом
12:08Июль, 24 2017 1883

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю