ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл.

Ось це все: нагнітання ситуації з можливим широкомасштабним наступом російських військ на Україну, черговий мегашатун у Грицака і кавалерійські наскоки Луценка на депутатів, разом з теж черговою розкруткою питання зняття депутатської недоторканності, натякають на існування сценарію розвитку подій від влади у такій послідовності.

Крок перший. - Серйозне загострення ситуації на фронті.

Крок другий. - Введення военного стану з можливим перенесенням будь-яких виборів на невизначений строк, а також з забороною всіх масових акцій протесту і тотальним контролем за інтернетом.

Третій крок. Зняття депутатської недоторканності з нардепів, або підвишування цього питання у якості дамоклова меча над головами народних обранців.

Завершальна стадія. - Слухняна/зашугана Рада імплементує усю Мінську срань, яка урочисто заноситься до підручників грьобаної сучасної дипломатії. Профіт, мля.

Захід полегшено видихає, Меркель, Маркон, Путін і Петро Олексійович піздують за Нобелівською премією миру. Кремль, за ОРДЛОвський крюк, притягує Україну назад у руській мір. У світі всім радісно похуй. Занавес.

 

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- Как "отвоевать" у государства земельный участок!
- Cтарики умирают "згыдно чынного законодавства?" Это не о бедных, это о нашем с Вами будущем!
- Саакашвили: Я не Порошенко или Янукович, давать показания по скайпу! Только в суде и только в Киеве!
- Ну не сможет МВФ нагнуть Порошенко в вопросе Антикоррупционного суда! Не сможет и все тут!
- Эх, куда Украина катится, когда такие уроды с мигалками ездят... - история о разворованном кредите
12:08Июль, 24 2017 1724

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю