ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

ПОГАНИХ ПЕРЕДЧУТТІВ ДОПИС - О.Ружанський

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл

Щось останні заяви і дії влади мені дуже не подобаються, бо якось складаються вони, на мою думку, у вельми негативний пазл.

Ось це все: нагнітання ситуації з можливим широкомасштабним наступом російських військ на Україну, черговий мегашатун у Грицака і кавалерійські наскоки Луценка на депутатів, разом з теж черговою розкруткою питання зняття депутатської недоторканності, натякають на існування сценарію розвитку подій від влади у такій послідовності.

Крок перший. - Серйозне загострення ситуації на фронті.

Крок другий. - Введення военного стану з можливим перенесенням будь-яких виборів на невизначений строк, а також з забороною всіх масових акцій протесту і тотальним контролем за інтернетом.

Третій крок. Зняття депутатської недоторканності з нардепів, або підвишування цього питання у якості дамоклова меча над головами народних обранців.

Завершальна стадія. - Слухняна/зашугана Рада імплементує усю Мінську срань, яка урочисто заноситься до підручників грьобаної сучасної дипломатії. Профіт, мля.

Захід полегшено видихає, Меркель, Маркон, Путін і Петро Олексійович піздують за Нобелівською премією миру. Кремль, за ОРДЛОвський крюк, притягує Україну назад у руській мір. У світі всім радісно похуй. Занавес.

 

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- Михаил Саакашвили: Прямая демократия для Украины!
- Помощь воюющим на востоке тоже хотят сделать "гибридной". Откровение Волонтера... (ВИДЕО)
- України, заради якої жив Василь Стус, досі немає
- «Только медведи, говоришь, будут ходить до Москвы?» Пока Омелян запрещает транспортное сообщение с РФ, его жена успешно торгует в Москве
- Горишние Плавни (бывш.Комсомольск) - чище всех. Рейтинг городов Украины по качеству воздуха
- Квазикандидаты в Президенты - классификация
- Короля формирует свита - Тупой и еще тупее. Везде. От губернаторов и журналистов до порохоботов...
- Добровольная слепота - cуть с@чьего государств!
- Какого кандидата в Президенты поддерживать?
- Знаете, почему у нас сидит только Ефремов?
12:08Июль, 24 2017 1827

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю