Олександр Ружанський: ЩО РОБИТИ? ЖОВТНЕВІ ТЕЗІСИ. ЯКИМИ ВОНИ МОЖУТЬ БУТИ НА МІЙ ПОГЛЯД

Олександр Ружанський: ЩО РОБИТИ? ЖОВТНЕВІ ТЕЗІСИ. ЯКИМИ ВОНИ МОЖУТЬ БУТИ НА МІЙ ПОГЛЯД

В цьому дописі питання зрадницької і злочинно - корупційної сутності діючої влади не обговорюється з причини його очевидної риторичності

В цьому дописі питання зрадницької і злочинно - корупційної сутності діючої влади не обговорюється з причини його очевидної риторичності.

Приклад. Після фактичної капітуляції Османской імперії в 1918 році, Кемаль Ататюрк, який був незадоволений капітуляцію, звільнився з турецької армії і влітку 1919 р. почав створювати нові органи представницької влади в Туреччині на противагу існуючим. Після розпуску османського парламенту Ататюрк оголосив про скликання Великих національних зборів Туреччини, які стали новим парламентом, після чого створив паралельний османському, уряд, який почав працювати в Анкарі.

За це Османській уряд засудив Ататюрка до страти. Але, вже було пізно. Влада поступово, але швидко перейшла до Ататюрка і його прихильників. Своїми подальшими діями Кемаль Ататюрк зупинив окупацію Туреччини, повернув частину втрачених територій і на руїнах ісламської, Османської імперії створив потужну національну державу - Туреччину.

Звісно, що будь-який історичний та успішний приклад не може бути повною калькою для застосування в майбутньому. Проте, приклад створення паралельних органів влади Ататюрком може бути корисним для України. Бо наша паскудна діюча влада ні за яких обставин добровільно піти не погодиться. А, якщо і погодиться, то тільки для того, щоб за рахунок політичного шахрайства і махінацій повернутися знов.

Тому, план порятунку України може бути таким :

1. Як можна скоріше зібрання патріотичних активістів, політиків і представників націонал-патріотичних рухів які беззаперечно опозиціно налаштовані діючій владі. Таке зібрання повинно в найкоротший термін відпрацювати лише одне, але надважке питання : вибори в Конгрес національного порятунку України (назва умовна), який стане громадянською альтернативою існуючій владі.

2. Обраний Конгрес створює свої представницькі органи на місцях, в першу чергу, в обласних центрах і максимально акумулює навколо себе патріотичний громадський актив.

3. КНПУ оголошує вимоги:

- негайна відставка Порошенка; 
- прийняття Верховною Радою в найкоротший термін нового закону про вибори, виключно на пропорційній основі, за відкритими спискам, і з забороною обиратися до ВР більше двох разів;
- відставка діючого складу ЦВК і обрання нового з обов'язковим узгодженням нових членів з КНПУ.
- розпуск, одразу після прийняття вказаних законов, діючої Верховної ради і оголошення нових виборів до неї.

4. КНПУ створює конституційну комісію, яка або, виробляє нову Конституцію, або пропонує зміни до діючої. За цими змінами повноваження Президента максимально звужуються до церемоніальних і підстраховочних функцій. Єдиною головою виконавчої влади стає Прем'єр-міністр обраний парламентом.

5. Аби уникнути збройного протистояння в державі, на період до обрання нової ВР, КНПУ, разом з діючим парламентом, створює технічний уряд де усі силові міністри та міністр закордонних справ призначаються тільки за узгодженням з КНПУ.

Це, щодо технології зміни діючої влади. Все дуже схематично і з урахуванням запобігання громадянського конфлікту.

Щодо подальших змін в країні. Моє особисте бачення :

1. Ліквідація ГПУ в нинішньому вигляді і створення ноаої прокуратури з єдиною функцією державного обвинувачення. Скорочення за таким сценарієм прокурорів мінімум в 3 рази.

2. Створення справжнього суду присяжних. Звільнення і перепризначення всіх судей за відкритим і публічним конкурсом.

3. Скорочення МВС мінімум в 2 рази з переходом від окремих оперативних і слідчих структур до загальної служби детективів.

4. Повна ліквідація державних адміністрацій. Вся влада на місцях - органам місцевого самоврядування.

5. Радикальне зниження розмірів і кількості податків. Ліквідація корупційного ПДВ і перехід на податок з продаж.

6. Ніяких соціальних податків з робітників на підприємствах. Всі податки на фізичну особу людина платить самостійно, завдяки чому починає самостійно оцінювати розмір податків через власну кишеню.

7. Максимальне залучення великих і технологічних інвестицій. Компанія, яка вкладає не менше $50 - 100 мільйонів звільняється від всіх податків на 10 років за єдиною умовою - Мінімальна заробітна плата некваліфікованих робітників - 500 доларів, у кваліфікованих та інженерів - 1000 доларів. 
Інвестиційні галузі : автобудівництво, авіаційна та космічна промисловості, робототехніка, сучасне
верстато і приладобудування, електронні технології і тому подібне.

8. Безмитове і безподаткове ввезення уживаних автівок з Заходу не старше 15 років. Єдина платня при реєстрації такої автівки - 100 доларів на дороги.

10. Визнання неконтрольованих територій Донбасу і Криму окупованими Росією з припиненням соціальних виплат усім, хто там знаходиться на постійній основі. Зекономлені гроші видавати переселенцям з окупованих територій для придбання житла

11. Негайне встановлення візового режиму з РФ, поступове, але швидке припинення усіх економічних зв'язків з Росією до звільнення УСІХ захоплених нею українських територій, включаючи Крим;

12. Введення процедури підтвердження українського громадянства для всіх громадян України шляхом проходження іспитів на знання української мови та Конституції України. Особи , які не пройдуть дані іспити, або відмовляться від них , позбавляються громадянства України і отримують статус негромадянина, або часткового громадянина зі збереженням соціальних гарантій, але позбавленням права обирати і бути обраним до органів державної влади і займати державні посади.

13. Відміна усіх законів прийнятих ВР з порушенням регламенту і процедури та встановлення суворої кримінальної відповідальності за голосування за іншого депутата у ВР та у всіх інших представницьких органах влади.

UPD. Не став писати тут про обов'язкове притягнення до відповідальності всіх з очільників діючої влади, які задіяні в корупції і державній зраді, бо це потребує більш детального опису. Проте, необхідність повернути дію принципу невідворотності покарання саме для держслужбовців є одним з ключових моментів.

UPD 2 Друзі, вибачаюся, поспіхом забув написати про дуже важливу річ. Вважайте це пунктом 14.

Обов'язкове повернення у власність держави всіх стратегічних об'єктів енергетики. Я не соціаліст. Мова йде про енергетичну безпеку країни і про забезпечення населення України енергоресурсами за справжніми цінами, виходячи з собівартості загальнонеобхідного товару і амортизаційних та направлених на перспективу видатків. Існуюча "ринкова" ціна на енергоресурси, це шахрайська схема і корупційна маніпуляція.

Взагалі-то, в цьому тексті дуже мало написано. Насправді ідей набагато більше

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- В Бельгии около 30 человек до сих пор получают введенные Гитлером пенсии
- Ученые выяснили, почему пожилые люди чаще болеют гриппом
- В Киеве появятся улицы Окуевой и Дудаева
- Саакашвили: Тимошенко — чистый политик, ее не интересуют деньги и ее ненавидят олигархи
- Выборы-2019. Как проверить себя в списках
- Стал известен новый владелец "вертолетной площадки Януковича"
- Иски со стороны членов партии Ляшко против Супрун приведут в конечном итоге к ее отставке, - эксперт
- Стала известна причина смерти Карла Лагерфельда
- Раскрыты подробности монетизации субсидий
- Умер легендарный модельер Карл Лагерфельд
- Экс-беркутовцы попросили Совет Европы о независимом расследовании – СМИ
- В Киеве обокрали квартиру судьи - СМИ
- Задержан организатор "третьего Майдана" - СБУ
- СБУ и МВД препятствовали расследованию дел Майдана - Горбатюк
- ГПУ расследует четыре дела по убийствам на Майдане
16:41Октябрь, 20 2017 1707

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю