Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Олександра Кужель: Про правила припинення ФОПів

Олександра Кужель: Про правила припинення ФОПів

Отримую дуже багато сигналів про те, що ФОПи не можуть закритись

 

Після нічного грудневого прийняття нібито коаліцією, а якщо точніше – депутатами НФ, БПП, РПЛ та залишками регіоналів, що осіли у депутатських групах, «пакету щастя» разом з бюджетом на 2017 рік, виникла величезна хвиля закриття бізнесів та припинення діяльності ФОПів.

У цьому цунамі остаточно зникли надії малого та середнього бізнесу не тільки на будь-який розвиток підприємницької ініціативи, а й можливість для існування більшості підприємців в Україні.

Отримую дуже багато сигналів про те, що ФОПи не можуть закритись. І відображенням загальної паніки є декілька законопроектів, зареєстрованих – будете сміятись – тими ж депутатами, що з готовністю голосували за урядові ініціативи, незважаючи на ризики і вади, на які вказували не тільки деякі політичні сили, а й експертне середовище.

Водночас, хочу наголосити на головному.

Ще у 2014 році депутатами 7 скликання було прийнято дуже важливий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», в якому містяться норми, що значно спрощували обтяжливу процедуру припинення підприємницької діяльності.

Згідно цих норм, підприємець має подати державному реєстратору заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням. Державний реєстратор повинен здійснити розгляд документів, поданих для проведення реєстраційних дій, протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів, та здійснити відповідні реєстраційні дії. Тобто, якщо документи (заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності) подані, через добу реєстратор повинен внести в реєстр факт припинення підприємницької діяльності. І все, фініш.

Ці ж норми увійшли до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Відмовити вам у державній реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи на законних підставах можуть лише у наступних випадках: якщо документи подано особою, яка не має на це повноважень або якщо у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії. Все!

З цього моменту підприємець абсолютно вільний від будь-яких майбутніх зобов’язань перед невдячним партнером – державою. Він починає нове життя, може влаштовуватись на іншу роботу і навіть може щиро віддячити владу за неповагу до себе, зареєструвавшись у Фонді зайнятості та змусити державу сплачувати допомогу по безробіттю.

Повторюю, реєстраційна дія не звільняє підприємця від сплати минулих зобов’язань – податкових, сплати ЄСВ, але ці зобов’язання – минулі, майбутніх немає і бути не може. І так, ці минулі борги потрібно виплатити.

Я прошу всіх підприємців звернути увагу на ці норми та наполегливо відстоювати свої законні права. Закон у даному випадку на вашому боці.

А діючим депутатам, які бездумно віддають голоси за закони, що знищують основу демократичного суспільства – малий та середній бізнес, бажаю нести персональну відповідальність за свої дії.

Олександра Кужель


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили рассказал о своем премьерстве
- Реинкарнация доктора Менгеле. Экперименты на украинцах. Что означает для украинцев реформа скорой помощи, о которой заявила Супрун
- В Украине рекордно выросло производство шоколада
- Нагадує сервіс - "чарівні дівчата сумують". Корчак зізналася, що знайома з «куратором НАЗК» з Банкової
- Украинская социология превратилась в политическую проститутку с окружной, — Якушев
01:03Январь, 12 2017 1928

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю