Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Олексій Гончаренко про обшук Ляшка: «Хатиняка скотиняки»

Олексій Гончаренко про обшук Ляшка: «Хатиняка скотиняки»

Безцензор.инфо - це радикальний постмодерн.

"Обшуки Генеральної прокуратури іноді можуть принести дійсно несподівані результати - наприклад, можна знайти Олега Ляшка. Його виявили випадково, адже радикальний Ляшко живе по сусідству з Клюєвим - вони ділять загальний паркан", - написав депутат від БПП на своїй сторінці у Фейсбук.
 
"Думаю, сьогодні багато хто бачив відео аскетичного побуту Олега Ляшка. Ще в кінці 2014 році нардеп Ляшко стверджував, що проживає в особняку площею більше 500 квадратів тимчасово, що знімає його в оренду. Як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Та й чому б не продовжувати там жити, якщо оренда цього палацу складає 5000 гривень на місяць! Подумати тільки - за ціною цілої окремої квартири, наприклад, на столичній Оболоні."
 
"Пропоную три базових парламентських висловлювання пана Ляшка, так би мовити, на контрасті:
Перше - Згвалтована породілля НЕ має де народжуваті, а ви тут жіруєте.
Друге - Бабуся Несе Останню копійчіну, а у вас тут піки тріщать.
Третє - Дідусь-ветеран платіжку вашу отримавши и плачі гіркімі сльозами, а ви на мерсах їздіте скотінякі."
 
Депутат зазначив, що список "крилатих фраз" політика можна і продовжити, але що навіть цього достатньо для "опису моральності фігуранта сьогоднішніх новин".
 
"А ні, не достатньо. Є ще радикальний однопартієць Мосійчук, що бере пакетами долари за "депутатські послуги" і при цьому, повчаючий Генеральну Прокуратура як потрібно правильно працювати", - додав нардеп.


Поделиться​​ новостью:

- Roshen наврал насчет реконструкции Театра на Подоле. Порошенко, конечно, ни при чем. Видео
- Европа и США объединились против неадекватных действий невменяемого киевского режима
- ВАЖНО! Началась бойня в АТО: есть потери
- Дурных нэма?! Порошенко надеется, что ЕС даст денег
- Юрий Касьянов: Когда нас убеждают, что ничего не будет - значит, вот-вот рванет
Июнь, 22 2016 382

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю