Загрузка...

Олеся Калінська: Нам, Українцям, країну яких узурпували і їх винищують, обирають, принижують, зраджують терпіти уже не сила…

Олеся Калінська: Нам, Українцям, країну яких узурпували і їх винищують, обирають, принижують, зраджують терпіти уже не сила…

Чомусь здається що публічні особистості повинні мати гарні якості, бути прикладом, берегти репутацію, не марати своє ім’я.
Але ми бачимо по публічним особам, політикам, посадовцям, зіркам естради, і подібним, що вони не розділяють наше уявлення про себе. Навпаки, вони вважають, що вони можуть попирати устої суспільства, вчиняти злочини, вести себе асоціально, нав’язувати нам свої згубні та дикі погляди, бути вище законів і норм, не нести покарання за скоєне.
Ми гидуємося, цураємося, та обурюємося їх поведінкою, їх діями, їх поглядами. …. Але обурення не достатньо.
Тільки відповідальність по закону, позбавлення посад\ звання\ можливостей зможе змусити ці категорії людей повернутися на землю та отямитися і зрозуміти їх помилки, і відповісти за них. Та … забере їх в небуття.
Проблема не в них, а в безвідповідальності, та потуранні!
Ніякої реальної реакції на дії не наступає, і починаєш думати, а чому?
Якщо їх не прибирають, щоб вони не творили\говорили, то значить вони зручні для - відволікання уяви, чи для нав’язування хибних думок, чи є спільниками в якихось справах, чи є недоторканними, чи ще інші причини.
Але саме те, що вони не набувають відповідальності підриває устої права, і те, що вони так і залишаються на посадах\при званнях\в ефірі провокує і інших також не дотримуватись права\суспільних норм\моралі. Тобто бездіяльність підриває устої держави, яка базується на праві.
В нормальному суспільстві не можуть існувати такі явища повсимісно, вони поодинокі і на них одразу ж наступає адекватна реакція. А в хворому, як ми бачимо, це вже перетворилося не на поодинокі випадки, а на норму і у нас з’явився клас людей - незнімаємі, незвільняємі, непотопляємі, щоб вони не вчиняли…
То з чим потрібно боротися - з причиною, чи з наслідками?
На мою думку, з причиною.
Сам устрій, при якому це стало можливо, потрібно змінити.
Якщо не дотримуються закони\правила \норми, то чому інші повинні їх дотримуватись, тобто і інші зрозуміють це скоро і перестануть звертати на них увагу, настане анархія, як то кажуть – будуть прикрашатися ліхтарі, і люди переберуть на себе функції згнивши і почивших правоохоронних органів і почнуть карати винних. І вони будуть в своєму праві!
Чи цього добивається нинішня влада потураючи і прикриваючи злочинців?
Чи вони надіються на псів режиму, які захистять їх від народного вибуху?
До речі, коли немає лідера, то це страшніше, чим коли він є.
Тому що лідер контролює, направляє, стримує…. А от коли його не має, то … думаю, що ми побачимо, якщо влада продовжить в тому ж дусі, тому що ситуація чим далі, тим більше нетерпима, і тиск давно вичерпаного терпіння уже зашкалює, тому вибух стає все неминучішим. 
Але влада чомусь не зважає, і не просто продовжує, а збільшує і збільшує злочинні та зрадницькі дії, кичиться ними, демонструє прилюдно, відмазує і покриває зрадників, злочинців, убивць…. 
Нам, Українцям, країну яких узурпували і їх винищують, обирають, принижують, зраджують терпіти уже не сила… 
Це все таки наша країна, і її треба звільнити від злочинців, запроданців і зрадників.
Україна для українців!
Олеся Калінська


Поделиться​​ новостью:

- Д@більні флеш-моби, це просто лютий ППЦ - Ветеран
- Это только начало. Комментарий одного опытного киевского инженера из «бывших» - Кучеренко
- Жулики омельченки-черновецкие-клички сделали Киев городом-уродом — при попустительстве киевлян
- УКРАИНА ВТОРАЯ В МИРЕ...
- "Гал": Іловайськ - злодіі підробляють реальність...
- Телеканал «112 Украина» купил именно Медведчук
- В "ДНР и "ЛНР" тупо отменили осенние выборы!
- Пра тарифы и потопы
- Лиза Богуцкая: О будущих страховых компаниях
- Пир во время чумы. Никакой парад уже не добавит этой власти и сотой доли процента
17:39Май, 31 2017 668

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю