Олеся Калінська: проти кого війна йде…

Олеся Калінська: проти кого війна йде…

Влада України говорить, що в нас громадянська війна. І підтверджує це діями

Дивіться, в нас є українці, і є російські окупанти і їх посібники.
Так от, усі українці знають, що в нас є війна з Росією, є російські наймані і регулярні війська – які ми назвемо «сепароТерористи», є окуповані Росією землі, з яких Крим міжнародною спільнотою визнано окупований Росією, сама Росія визнала його окупований Росією, і Україні прийшлося, враховуючи це, таки визнати Крим окупований Росією… А от інші території, як то частини Луганщини та Донеччини, які є окуповані Росією, так і не набули статусу окупованих Росією. 
Ну, не визнає українська влада, що в нас війна з Росією, і протидіє наданню окупованим Росією територіям якогось статусу.
Хай так теліпається, без статусу.
Уже й так, влада, в роботі на благо Росії, перепрацювалася, і визнали війну Росії проти України … громадянською, а Росію миротворцем… 
Ви собі на цьому прикладі уявіть, який статус наша продана\перепродана влада могла б надати окупованим територіям… І офіційно б прописали б, через ООН би провели, як зрадницькі мінські… Так що, може й добре, що оці наші запроданці не надали статус цим окупованим територіям?
Але повернемося до теми –
Дивіться, Росія прописана нашою владою, як не винувата. Миротворець.
Влада України говорить, що в нас громадянська війна. І підтверджує це діями. 
Ви знаєте скільки сепароТерористів заарештовано\посаджено? А весь Інтернет заполонений відео, фото, зізнаннями російських регулярних, і найманих військових, і їх посібників, які вчиняють злочини на території України… Так от статистика мелькала лише за 2015, і там писалося, що десь один – два посаджено….Наразі думаю, що жодного. Всім сепароТерористам не надано статус, проти них не проводиться розслідування, на них не відкриті справи, вони не притягнуті, ВОНИ НЕ ВИННІ. Так що там, гляньте на головних бандюганів, на них ніякої справи не заведено і вони вільно їздять волю Росії диктувати в Мінськ…
А от українські військовослужбові\добровольці\волонтери\активісти сидять… Там цифри мелькали, що їх десь тисяч десять посадили. Тисяч десяч, як мінімум, убили. Самих активних українських лідерів назвали агентами фсб і постріляли…
Подивіться скільки в нас сепароТерористів засвітилося, які воювали проти України, але нагороджені головнокомандуючим…
НАША ВЛАДА СВОЇМИ ДІЯМИ ДЕМОНСТРУЄ, ЩО В НАС ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА, І ВОНА ПРОТИДІЄ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ СТОРОНИ, ВСЯЧЕСКИ ДОПОМАГАЮЧИ, НАГОРОДЖУЮЧИ, ЗАХИЩАЮЧИ СТОРОНУ СЕПАРОТЕРОРИСТІВ.
ДІЯМИ І ФАКТАМИ ПІДТВЕРДЖЕНО, ЩО ПРОТИ УКРАЇНИ ВОЮЄ РОСІЯ, І ЇЇ ПОСІБНИКИ - ВЛАДА УКРАЇНИ. 
Війна під керівництвом зрадників не буде переможною, що ми й бачимо.
Зрада країни під час війни завжди каралася розстрілом, в нашому випадку ми нагородили своїх зрадників, давши їм можливість повбивати\посадити наш найкращий генофонд, викачати всі наші накопичення і статки в їх кишені, і далі лишатися на посадах.
Ось така в нас четвертий рік війна, як нам нав’язують хибну думку - гібридна, що не відповідає дійсності, тому що війна в нас справжня і направлена на винищення українського народу, і на позбавлення нас суверенності і незалежності, і перевід нашої держави в статус 404….


Олеся Калінська

Поделиться​​ новостью:


- Добробаты уходят в тыл. Почему "армия Яроша" покинула линию фронта на Донбассе
- ВАЖНО! Крушение истребителя Су-27 под Винницей. Подробности катастрофы на учениях Украины с НАТО
- СРОЧНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ТИМОШЕНКО: «Порошенко готовит последний выстрел в собственный народ»
- Порошенко нашел замену Кучме: стало известно имя нового переговорщика в Минске
- Чего ждать украинцам от надвигающегося кризиса
- Раскол, томосятина, каннабис и…
- КЛОУН ТОЛЯ, АРТСКЛАДЫ И НУДИСТЫ
- Голосування для теле-лохів? Як телеканал ZIK вкрав у Михайла Саакашвілі право на "Голос народу"
- В каждой шутке есть доля... А название у вашего марша есть? - Так - "Повернемо Україну Українцям!"
- Обидно, что украинская нация, попав под влияние кучки свиней, позволила так себя изуродовать....
16:38Май, 05 2017 733

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю