Олеся Калинская:  Де кінець терпіння?

Олеся Калинская: Де кінець терпіння?

Наразі проходить нагляд над експериментом - а скільки ще витерпить народ, і до чого докотиться держава в беззаконні та не дотриманні права, та проходять жваві всенародні дискусії, як густо вішати зрадників\злочинців\убивць…

Думки –

- Лозунг влади наразі – Які\на що, вибори, я ще не докрав… 
І тайні мислішки – я встигну звалити, мене це не торкнеться, бо я самий розумний, самий прудкий, і маю підтримку, тобто компромат на моїх подільників.

- Чому при непомірно роздутої кількості органів проти злочинів, ті самі злочинці на посадах - не притягнуті, справи не збуджені, і крадуть, зраджують, здають…?
Іноді хочеться вийти на перехрестя і кричати: « закони, право, чи ви є в Україні? А де, підскажіть, бо давно вже вас не видно і не чутно…Скучили за вами!»

- Експеримент, чи зупиниться злочинець\зрадник\убивця сам, якщо його не карати, а просто розповсюджувати інфу про його дії, показав, що не зупиниться. Участь приймали, як спостерігачі і учасники правоохоронні органи, і посадовці. 
Одночасно проводився експеримент, що буде з нацією, де долю злочинців\зрадників\убивць вирішують самі ж злочинці\зрадники\убивці, і чи задіють вони адекватні і обов’язкові заходи самі до себе, і чи вони себе покарають…. Експеримент визнано проваленим, тому що самі себе не карають, і експеримент зупинити не дозволили. Темпи нарощують. Скоро усе покрадуть, все що можна зрадять, і всіх повбивають….
Чому злочинці\зрадники\вбивці не карають себе народ не зрозумів, і наділив їх ще більшими повноваженнями, купив їм озброєння, машинки, і устаткування, та підняв їм заробітну плату. А щоб було!
Експеримент визнано гідним для продовження.
Наразі проходить нагляд над експериментом - а скільки ще витерпить народ, і до чого докотиться держава в беззаконні та не дотриманні права, та проходять жваві всенародні дискусії, як густо можна вішати на гіляках зрадників\злочинців\убивць…

- Чи перестануть злодії красти, якщо замість посадки злодіїв наділити їх ще більшими повноваженнями і переіменувати? Відповідь очевидна… Це стосується не тільки злодіїв, але й любу сферу, де проводять реформу наші нинішні якоби реформатори… Переіменування назви, це не означає подолання проблеми, зрозумійте це нарешті…

- всім вдалася Україна! Землі родючі, багаті, та ситі, терпляче населення, велична спадщина, славетна історія, гарна генетика, народ - розумники та генії, гідна кров та взагалі нація славна… продовжувати можна і продовжувати. Все в нашої країни справне, крім нормальних президентів. Жодного нормального не було!

- Де кінець терпіння?

Олеся Калинская

Поделиться​​ новостью:


- Даже при Януковиче не было такого желания тотально контролировать медиа, - Игорь Коломойский
- Юрий Касьянов: Революции не было и не будет...
- Алексей Куракин: Мусора не люди (с)
- Пенсіонери, немічні, невдахи, міністри, депутати... Хто ще залишиться в Україні через декілька років?
- Лиза Богуцкая: У пороха подгорает. Отсюда и нелепое "Геть от Москвы", где просто потерялось слово РУКИ
- "Этот формат больше не актуальный". Евробляхеры заявили о разблокировании дорог по всей стране
- Алексей Куракин: Евроинтеграционное очко. Или ода ко дню «Печенек имени Госдепа». Чего достигли?
- "Самый циничный и мерзкий обман в истории". Что говорят украинцы в годовщину Майдана...
- Евгений Середа: Маркер "победы" майдана..
- Бойтесь реванша).. «Мы ещё чуть поворуем, а вы ещё чуть пострадайте, но только, чтобы ни/ни реваншу!»)
23:24Апрель, 13 2017 1427

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю