Загрузка...

Олеся Калинская:  Де кінець терпіння?

Олеся Калинская: Де кінець терпіння?

Наразі проходить нагляд над експериментом - а скільки ще витерпить народ, і до чого докотиться держава в беззаконні та не дотриманні права, та проходять жваві всенародні дискусії, як густо вішати зрадників\злочинців\убивць…

Думки –

- Лозунг влади наразі – Які\на що, вибори, я ще не докрав… 
І тайні мислішки – я встигну звалити, мене це не торкнеться, бо я самий розумний, самий прудкий, і маю підтримку, тобто компромат на моїх подільників.

- Чому при непомірно роздутої кількості органів проти злочинів, ті самі злочинці на посадах - не притягнуті, справи не збуджені, і крадуть, зраджують, здають…?
Іноді хочеться вийти на перехрестя і кричати: « закони, право, чи ви є в Україні? А де, підскажіть, бо давно вже вас не видно і не чутно…Скучили за вами!»

- Експеримент, чи зупиниться злочинець\зрадник\убивця сам, якщо його не карати, а просто розповсюджувати інфу про його дії, показав, що не зупиниться. Участь приймали, як спостерігачі і учасники правоохоронні органи, і посадовці. 
Одночасно проводився експеримент, що буде з нацією, де долю злочинців\зрадників\убивць вирішують самі ж злочинці\зрадники\убивці, і чи задіють вони адекватні і обов’язкові заходи самі до себе, і чи вони себе покарають…. Експеримент визнано проваленим, тому що самі себе не карають, і експеримент зупинити не дозволили. Темпи нарощують. Скоро усе покрадуть, все що можна зрадять, і всіх повбивають….
Чому злочинці\зрадники\вбивці не карають себе народ не зрозумів, і наділив їх ще більшими повноваженнями, купив їм озброєння, машинки, і устаткування, та підняв їм заробітну плату. А щоб було!
Експеримент визнано гідним для продовження.
Наразі проходить нагляд над експериментом - а скільки ще витерпить народ, і до чого докотиться держава в беззаконні та не дотриманні права, та проходять жваві всенародні дискусії, як густо можна вішати на гіляках зрадників\злочинців\убивць…

- Чи перестануть злодії красти, якщо замість посадки злодіїв наділити їх ще більшими повноваженнями і переіменувати? Відповідь очевидна… Це стосується не тільки злодіїв, але й любу сферу, де проводять реформу наші нинішні якоби реформатори… Переіменування назви, це не означає подолання проблеми, зрозумійте це нарешті…

- всім вдалася Україна! Землі родючі, багаті, та ситі, терпляче населення, велична спадщина, славетна історія, гарна генетика, народ - розумники та генії, гідна кров та взагалі нація славна… продовжувати можна і продовжувати. Все в нашої країни справне, крім нормальних президентів. Жодного нормального не було!

- Де кінець терпіння?

Олеся Калинская


Поделиться​​ новостью:

- Знаменитый депутат Бурбак предложил закон об иностранных агентах, по-аналогии с Россией
- Европейский союз вступил в фазу импотенции
- Курьезный генпрокурор Луценко перед выборами делает президента Порошенко «фейковым патриотом»
- Собрался пазлик стратегии Порошенко на выборах...
- С.Семенченко: Чергова порція інформаційного л@йна від «української преси» (ПРОВЛАДНИЙ Л@ЙНОВКИД)
- Змова Порошенка та Ахметова. Гроші на вибори
- Сергій Дацюк: Деякі аспекти економічної футурології
- Надежды украинцев на перемены к лучшему после Революции достоинства не сбылись — El Pais
- Журналист-расследователь Дмитрий Гнап «извинлся» за неправду про 4 машины Демчины. Их не 4, а 12…
- На сотню смелых, волевых, решительных патриотов, в Украине имеется миллион трусливых, жалких, ленивых и тупых обывателей! И нечего обижаться и щеки дуть!
23:24Апрель, 13 2017 1351

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю