Загрузка...

Олеся Калинская: Порошен і Ко, як копія Путіна

Олеся Калинская: Порошен і Ко, як копія Путіна

Україна, яка була європейською країною, наразі стрімко перетворюється в Росію

Президент наразі у нас такий, що якщо порівняти з Путіним, то знайти різницю стає важко... Дії нашого президента, якщо порівняти з путінськими - то бачимо, що однакові. Він насаджує в Україні такий же режим, як є в Росії…
Українці позбавляються прав в своєї власної державі.
Як і в Росії, у нас наразі, правоохоронці та інші захисники кримінально-олігархічного режиму наділені правом вбивати населення - безкарно, робити що їм заманеться – безкарно, кришувати, знищувати країну, та плюндрувати право і свободи, підтримувати зрадників і окупантів….
В нас вбивається інститут права – наразі немає ні правоохоронців, які виконують свою роботу, ні можливостей звернутися в суд, ні чесних судів….
Реформи, які проводить наша влада виглядають в цілому, як знищення населення і країни… Заробітна плата нижче прожиткового мінімуму і не може вважатися оплатою праці, зате тарифи, ціни настільки несуразно великі.., та й взагалі вся економічна політика, яку ведуть правлячі угруповування направлена на їх непомірне збагачення, та викачку з народу всього, до останньої копійки… 
Наразі олігархічне угруповування вирішило заволодіти українською землею, відмовляючи народу в проведенні референдуму, щоб народ не міг прийняти участь в вирішенні власної долі і майбутнього. 
Дерибан дерибанович не скінчений. 
Народ промовчав, коли його позбавили його фабрик і заводів, коли злочинці відібрали власність народу; народ промовчав, коли власність народу, як то водоканали, обл. гази, електропостачальні структури, поставщики комунальних послуг, і подібне не законно було привласнене олігархічно кримінальними структурами, і зараз вони виставляють притягнуті з нікуди вартості, і вводять населення в не помірні борги, щоб за допомогою, таких же схем як в Росії, тобто приватних виконавців, чи краще сказати легалізованих бандитів, заволодіти житлом українців…
Як і в Росії, в нас душиться свобода слова.
Як і в Росії, пробують заборонити зібрання.
Як і в Росії, в нас тисячі політв’язнів, невинно засуджених жертв режиму Порошен і Ко.
Як і в Росії, в нас знищують медицину, щоб люди не могли лікуватися і мати гідне життя.
Наразі Порошен і Ко в Україні, як і в Росії Путін, стає останньою і першою інстанцією, його голос головний, рішення приймаються в одне рило.
Нам уже розігрують сцени привичні для росії, про хорошого царя і поганих бояр, які не донесли до царя, як усе погано, а він дізнається і все виправить.
Нам уже втирають, що він іде на другий строк, і нам нав’язують, що він таки пройде. Знаючи, що вибори фальсифікують, та навіть при цьому вже котрий раз в нас вибори без вибору, то можна сказати, що нас ставлять перед фактом, що не знімаємий, і до крісла дупою прибитий, так і лишиться на посаді, при всіх своїх офшорах, зрадах країни, договорняках з ворогом, порушенням присяги, перевищенням повноважень, порушенням закону, покриванню і кришуванню злочинців, обкраданнях держави в колосальних розмірах, проведення геноциду населення і т.д.
Те саме, що й в Росії.
Влада тримається, як і в Росії, і у нас наразі - на поліції і, на жаль, на армії, про що говорять заполонивши інет фото нацгвардії, яка на стражі рошену і олігархів, та поліцейські кордони, залізні мури, якими, як і в Росії, в Україні поліція відгороджується від людей і ховає всю ту сволоту, яка знищує країну і здає її ворогам.
Чи може народ діяти в правовому полі і звільнити владу, якщо в Україні не діє право?
Чому народ змушують терпіти неправомірні, злочинні, зрадницькі дії, і розказують, що звільнити зарвавшуюся владу він не може?
Україна для українців, чи не так?

Олеся Калинская


Поделиться​​ новостью:

- Возможно, эта осень будет действительно другой...
- Варшава. Реальная история
- Украина - политика по законам шоу-бизнеса
- А Конституцию вы нахр@на тр@х@ете?
- Появились ВИДЕО драки представителей НАБУ и САП
- Гройсман: я не случайный еврей и ничего не имею против русского народа—Frankfurter Allgemeine Zeitung
- Порошенко в очередной раз «порвал» с Россией только ради пиара под выборы — Deutsche Welle
- Рейтинг Гриценко обвалился из-за Балоги
- Как деньги из Киево-Печерской лавры уходят в Россию
- ПО НАКАТАННОЙ СКОЛЬЗКОЙ ДОРОЖКЕ - А ПОЧЕМУ БЫ НЕТ, ЕСЛИ БЫДЛОМАССА ВТОРОЙ РАЗ СЪЕСТ?
21:44Апрель, 29 2017 4388

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю