Олеся Калинская: Україна при сталіні була більше правова, чим при Порошен і Ко, на мою думку...

Олеся Калинская: Україна при сталіні була більше правова, чим при Порошен і Ко, на мою думку...

Скільки українців доживе до кінця президентства шоколадного диктатора? При його то апетитах на кроваву жатву українських життів…

Майдан настав, коли один покидьок вирішив відкинути майбутнє країни на поталу своїм договорнякам, коли він зарвався, коли порушував закони, і гнобив українців.
Наразі, наш новий-старий покидьок з посади вирішив переплюнути попереднього. І дивлячись на його дії, я бачу, що він ввійшов в піке…
Порошен і Ко покоя не дають лаври Сталіна+Гітлера+Путіна … Переплюнути вирішив…
На його совісті – 
- Відмазування і покривання убивць, злочинців, корупціонерів.
Ви просто уявіть собі, як це було можливо відмазати убивць майдану, коли є убиті, є свідків - тисячі, фото - мільйони, відео - мільйони записів…. І ні одного покараного! Просто неймовірне нахабство і плюндрування права…. 
- Пристосування усіх кримінальних схем обирання України під себе.
- заволодіння майном українців, і їх грошима, а також взяття величезних кредитів під країну, і вивід за кордон чесно-накраденого.
- Масові вбивства українців на війні – заборона стріляти, коли росія порушила наші кордони, коли росіяни і їх прихвосні створювали на нашій території квазіреспубліки, масові вбивства українців в котлах, боях, при так званому перемир’ї, вбивства українців після відведення зброї і заборони стріляти у відповідь…. Скілька там десятків тисяч загиблих на не визнаній нашою зрадою війні? 
Чому не рахували? Не потрібні дані, тому що не маєте висувати Росії претензії і звинувачення, тому що ввійшли з нею в сговір, чи не так?
А для самих владарюючих це не потрібно, бо вони українців за людей не рахують… 
Бо то ж не ваші сини, діти, внуки, чоловіки\дружини, близькі… Ви ж вважаєте себе елітою, керманичами, вище нас… Чому? В нас же прописано, що країна належить народу, влада теж належить народу, і вибирає владу народ. Те що ви самі себе фіктивно обрали, затвердилися на посадах, і за рахунок цепних псів, і масових убивств тих, хто хоче вас звільнити, утримуєте владу, це ще не робить вас законною владою, і не дає право творити що вам в голову збреде, чи за що проплатять…. На кожну тварь і куля знайдеться, як то кажуть…. 
- Співучасть і прикриття окупанта і агресора Росію. Росія в вас миротворець, а в Україні громадянська війна, а не вторгнення і ведення воєнних дій Росією на нашій території, на думку тих хто не законно утримує владу України, і шкодить країні своїми діями.
- геноцид нації - створення неможливих для виживання умов населенню України, коли працюючому населенню не хватає доходів на їжу, лікування, тому що провладна кримінальна верхушка зайнялась обиранням населенням, і так жваво, що виживати при такій владі стало все важче. 
Скільки українців доживе до кінця президентства шоколадного диктатора? При його то апетитах на кроваву жатву українських життів…
- під керівництвом мафіозних керманичем Україна вийшла з правового поля. Не вигідно їм. Про римський статут промовчу. Не вигідно ж…
Як про це казала Віта Завірюха - Порошен і Ко обіцяв кожному захиснику країни по житлу, тому патріоти України опинилися хто на нарах, хто в домовинах. Тим хто по домовинам пощастило більше, на думку Віти… 
Якщо порахувати відношення посаджених патріотів до посаджених зрадників країни…
А якщо порахувати кількість посаджених корупціонерів і злочинців, до кількості оприлюднених злочинів і доказів…
Не правова Україна наразі. Не правова. І чим далі, тим гірше. 
Україна при сталіні була більше правова, чим при Порошен і Ко, на мою думку...
- Ще гарний подвиг нашої влади - назвати реформами обирання народу, та визнати реформами перекроєння конституції під Росію, та законів під кримінальне угруповування, що оплутало як спрут усю країну – це можна назвати найбільшим досягненням нашої влади по вбиванню країни.
- Наша влада згубила нашу репутацію в світі. Позбавила нас допомоги світової спільноти, тому що тим, хто нам допомагає дорікають, що вони спонсують корупційний бандитський уряд, ось так. 
Світова спільнота не розуміє чому ми не звільняємо нашу владу! Вони не розуміють, чому…
А я не розумію - як?

Олеся Калинская

Поделиться​​ новостью:


- Как будут эвакуировать авто по новым правилам
- Продан-ный… Гройсман - мелкий и провинциальный
- Какие «фишки» у ПАПа в загашнике? Договорная "фейково-победоноская" минивойнушка на Востоке
- Тимошенко выставила ультиматум Порошенко. ВИДЕО
- Украинских олигархов и прочих коррупционеров ожидают жесткие проверки в странах Евросоюза
- Чем же занят ГРАРАНТОИД, когда в стране ужас?
- Во втором туре Тимошенко выигрывает у всех, а Порошенко проигрывает всем — политтехнолог
- Чем политик отличается от бандита?
- Перспективы «заробитчан» в странах ЕC, в 2019 году
- Недавно довелось побывать в Конча-Заспе
21:51Апрель, 20 2017 1075

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю