Загрузка...

Історія Україні 2013-2017. Олігархія повинна бути знищена, бо вона знищує Україну

Історія Україні 2013-2017. Олігархія повинна бути знищена, бо вона знищує Україну

Ігнорування олігархами Будапештського меморандуму, і поява натомість "мінського договорняка"

"Євромайдан" насправді був задуманий олігархічними колами України та Росії (що мають тут "бізнес") у яких повноту влади в Україні де-факто відібрало угрупування "Сім"я Хама та подєльнікі". Окрім того частина олігархії справді прагнула європейських правил та гарантій на збереження накраденого в українців майна. 
Допомогу олігархам в цій організації Євромайдану надав Кремль, лівацтво з правлячих кіл в ЄС та колишня адміністрація США, що підтримала своїх ідейних побратимів в ЄС. 
При чому кожна сторона домовлялась з місцевим "ображеним" Хамом олігархатом окремо та виключно зі своїх власних міркувань та інтересів. 
Але тут сталося те, що перетворило Євромайдан в Майдан. Тобто у реальні справи зайд, чужинців та українських гнид на нашій землі втрутилася українська нація в особі українських націоналістів та активістів громадянського суспільства демократично-ліберального штибу. Обидві складові (націоналісти та демократи-ліберали) діяли спільно та не відмежовувались від ідеї національно-визвольної революції в Україні.
Це шокувало організаторів, вкрай роздратувало та налякало Кремль. Тоді і було остаточно прийнято рішення "анексувати" Крим. 
Все це не надто сподобалось тогочасному єесовському керівництву в особі ліваків на кшталт "Меркель та компанія". 
Це насторожило адміністрацію Обами, який зрозумів, що зробив помилку довірившись і поклавшись виключно на таланти Меркель "залагоджувати" справи з Кремлем.
Це вельми надихнуло у більшості Парламент США. Який на той час в США був ЄДИНИМ ідейним союзником української нації. Але не міг вповні у цьому питанні контролювати адміністрацію Обами, бо Парламент США переважно складається з людей, що поважають закони США. Але при цьому - понад усе цінують свободу та визнають право будь-якої, а тим більше - європейської нації на боротьбу за державну незалежність та демократію, як спосіб організації національної влади. Тим більше - за наявності перед очима парламентарів США такого стимулу та прикладу цивілізованості, як величезна українська діаспора в Північній Америці. Персонально за Канаду багато говорити теж не буду, бо Канада повела себе по відношенню до України, як справжня сестра. Там питання про надання чи ненадання Україні зброї чи іншої допомоги насправді навіть не стояло. Готові були дати все, що попросить Україна. Але Україна в особі нації, що бореться за Україну, а не в особі олігархії, що бореться за власні шкурні інтереси.

 

Ось з всього описаного вище ФУНДАМЕНТУ і виходьте, панове українці, в своїх оцінках того, що почалося в нашій Україні в 2014 році. Те саме стосується вашої оцінки "дивного" ігнорування олігархами Будапештського меморандуму, а появи натомість "мінського договорняка".

Олігархія повинна бути знищена, бо вона знищує Україну. Але без нас і замість нас, панове українці, це ніхто не зробить. Слава Україні!

Igor Ovchar


Поделиться​​ новостью:

- Семен Семенченко: «Поза політикою»
- ВАЖНО! Что может сделать с людьми ТЕЛЕВИЗОР!
- Сергій Дацюк: ДЕЯКІ УЯВЛЕННЯ ПРО ПОЗИТИВ
- Бубны... шаманов) Велопробег, хоровое пение, селфи... И мы в лидерах)... Цивилизация бывает разной
- Ученные предсказали Украине трагический конец
- Юлия Тимошенко обещает очистить судебную систему Украины от коррупции. ВИДЕО
- Не ту страну назвали Гондурасом!
- Юрий Касьянов: Я против парада. Я за марш ветеранов
- Лиза Богуцкая: Что будет в Украине без Порошенко?
- Д@більні флеш-моби, це просто лютий ППЦ - Ветеран
02:04Сентябрь, 04 2017 2429

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю