Ось, хто заборонив в'їзд в Україну Михайлу Саакашвілі

Ось, хто заборонив в'їзд в Україну Михайлу Саакашвілі

Пан Говорущак змінив хазяїна і кинувся вислужуватися вже перед новою, ні разу не злочинною і прогресивною, владою

Друзі, пропоную моє невеличке експрес-розслідування щодо особи Начальника Мостиського прикордонного загону ДПСУ, ГОВОРУЩАКА ІГОРА АНДРІЙОВИЧА, який, продовжуючи злочинну діяльність режиму Порошенка відносно Михайла Саакашвілі, своїм рішенням заборонив останньому в’їзд в Україну терміном на три роки, тобто,до 13 лютого 2021 року.

Одразу зазначу, що Ігор Андрійович є вірним служакою усіх режимів в Україні. Взагалі-то, нічого дивного. З урахуванням того, що наша Прикордонна служба, яка ніяк не підпаде під рішучі реформи, є неляканим корупційним кублом, де служба проходить за принципом “нє пойман - нє вор”. В принципі, як і в інших, типу, правоохоронних органах. Чого вже там.

І ось, виявляється, злочинний, як зараз прийнято за офіційно казати, режим Януковича, свого часу не обійшов стороною заслуги Ігоря Андрійовича, і нагородив його, Указом Президента України від 23.08.2011 року, медаллю “За військову службу Україні”.

Скрін 1.

Тепер пан Говорущак змінив хазяїна і кинувся вислужуватися вже перед новою, проєвропейською, ні разу не злочинною і прогресивною, владою.

Втім, більш цікаве, ніж констатація звичайного стану прислуги українського держслужбовця, ми можемо побачити в електронній декларації пана Говорущака І. А. Точніше, не побачити. Не побачити тому, що згідно цієї декларації цілий начальник одного з самих прибуткових Прикордонних загонів країни бідний, що церковна миша.

Ігор Андрійович так по рагульскі зашифровався, що проживати з дружиною і дочкою під дахом над головою він може лише у гаражі площею 22,5 м.кв. у м. Ковелі, який є єдиною задекларованою нерухомістю сімейства Говорущаків. Ні власного, ні арендованого, ні службового житла Ігор Андрійович не має. І де він живе з сім'єю? Залишається гараж. У Ковелі.

Хоча, всі ми розуміємо, що пан Говорущак десь живе. Просто, в декларації він бреше. Причому, бреше на протязі трьох років поспіль. Бо за 2015, 2016 і 2017 роки Ігор Андрійович ніякого житла у деклараціях не відобразив. Взагалі. Безхатько прикордонний.

Але ж, відповідно до п.2 ч.1 ст.46 закону України «Про запобігання корупції» суб’єкт декларування зобов’язаний вказати всі об’єкти нерухомості, що не тільки належать суб’єкту декларування та членам його сім’ї, але якими вони користуються навіть на підставі усної домовленості. І це вже не стаття в тирнеті. Це стаття 366-1 Кримінального кодексу України - Декларування недостовірної інформації. Принаймні, це залізний привід для суворої перевірки статків товариша Говорущака І. А.

Хоча, це не все, щодо декларацій начальника Мостиського прикордонного загону. Те, що він безхатько, ми вже з’ясували. Проте, як і належить справжньому дерслужбовному ніщєброду без колу, без двору, Ігор Андрійович має дві імпортні автівки. Не дуже свіженькі, але ж: Пафосна мрія прикордонного кугута, BMW X5 2006 р.в. і більш скромніша Honda CRV 2008 р.в. Мабуть, не треба уточнювати, що ці продукти закордонного автопрому прикордонник Говорущак скромно записав на свою дружину - Пожидаєву Вероніку Романівну. Тобто, офіційно позначив, що це її власність. Хто б міг подумати?

Але і тут у товариша Говорущака виникає корупційна проблема. Бо, згідно його декларації за 2015 рік, автівочка BMW X5, була придбана, припустимо, дружиною, саме в цей рік за 366 400 гривень. Але, ніяких доходів за 2015 рік у Вероніки Романівни за декларацією її чоловіка не прослідковується. Як і в подальші роки. Гаразд. Знов припустимо, пані Пожидаєва є домогосподаркою в сім’ї Ігоря Андрійовича, постійно доглядає за гаражем у 22 з половиною квадрати, а транспортний засіб їй подарував любий прикордонник. Але, і тут питаннячко. Беха придбана в кінці 2015 року, як ми вже знаємо, за 366 тисяч гривень, а вся заробітна плата Ігоря Андрійовича за цей рік, згідно декларації, склала 100 тис.гр. Цікаво, звідки бабулєси, якщо окрім двох автівок, гаража і зарплатні декларанта, інші розділи декларації за 2015 рік Ігоря Андрійовича Говорущака відблискують невинною чистотою: ні доходів дружини, ні якихось можливих її корпоративних прав, ні земельних ділянок, ні цінних паперів, ні грошових накопичень готівкою, ні банківських рахунків подружжя у гривні, або валюті... Нічого! Та ж сама історія з деклараціями Ігоря Говорущака за 2016 і 2017 роки.

Матеріально свята людина! Значить, будемо її перевіряти. Через офіційні звернення до відповідних структур. Бо дива в якихось палестинах може і трапляються, але тільки не в наших.

І останнє. Мабуть уважний читач звернув увагу на те, що прізвище “Говорущак” в історії з Саакашвілі вже якось звучало. Так, одним з прокурорів у справі нібито фінансування акцій Саакашвілі Сергієм Курченком є Олександр Говорущак - підлеглий улюбленця Луценка, Костянтина Кулика, якого вже другий рік судять за незаконне збагачення.

Фото 2.

 

Так ось. Прикордонник Ігор Говорущак і прокурор Олександр Говорущак є, хоч і не зовсім близькими, але родичами. І вони обидва мають родинне коріння з селища Погоріла Вінницької області.

Отаке. У нас тепер окрім сімейно - кумовських корупційних кланів на державних посадах, з’явився і такий собі сімейний клан державних опричників, який стоїть на стражі інтересів перших і корупційної влади взагалі.

Україна - це Європа!

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Порошенко считает своих избирателей д@билами
- Как правильно себя вести в суде: примеры из практики
- Нам очень жаль: ПриватБанк записал обращение к украинцам
- Епифаний придумал молитву для выборов президента
- Стало известно, будут ли забирать украинцев в военкоматы прямо с выборов
- Нардеп: «Этим поступком Луценко сам себе выстрелил в ногу»
- Путин-Медведчук-Порошенко ищут пути выхода из кризисной для них ситуации — эксперт
- Украинская власть живет мифами не 2014-го, а 1940-х
- Восстание против Путина и адские бои ВСУ: главное за последние часы
- "Такого запугивания бюджетников не было даже при Януковиче". Предвыборные настроения на Галичине
- Почему несмотря ни на что Порошенко не сливает Гладковского и Медведчука
- Украинцам позволят голосовать лишь после этой процедуры
- Раскрыта вся правда о богатствах Супрун
- Полный список мест TruCAM: полиция возьмется за украинских "шумахеров"
- Где любят отдыхать кандидаты в президенты Украины
20:57Февраль, 25 2018 4960

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю