Loading...

Ось така вона, Третя світова війна

Ось така вона, Третя світова війна

Російський журналіст проаналізував, як саме Путін планує знищити Захід.

Російський журналіст проаналізував, як саме Путін планує знищити Захід.
 
"Путін буде використовувати західні цінності: пряму демократію (референдуми), свободу слова, свободу зібрань та все інше - для знищення Заходу і цих його цінностей", - написав російський журналіст Андрій Мальгін.
 
"Він прекрасно розуміє, що економічним і військовим шляхом Захід йому не здолати, але нормальні герої завжди йдуть в обхід. Праві популісти недорогі, але легко справляються із завданням перетворити будь-яке голосування в протестне (в Кремлі з неприхованим задоволенням спостерігали, як в Нідерландах голосували з приводу України, а в Великобританії - з приводу ЄС)".
 
Мальгін заявив, що путінські агенти будуть тепер проштовхувати референдуми де тільки можливо. Причому, на думку журналіста, годиться будь-яка тема, аби результат був якомога більш руйнівним. Чи не впораються праві, пустимо в хід лівих, тільки й того.
 
"І другий канал: витончена пропаганда. Невже ви проти свободи слова, шановні "партнери"? Ну ладно, Рашу Тудей особливо не сприймають всерйоз, але є інший пласт. Щодня і щогодини тисячі продажних видавців, журналістів і політиків, як миші, підточують західну громадську думку, роблять свою чорну справу, підміняючи справжню картину світу Луб'янським фейком.
 
Так, десь вони потрапляють в халепу, десь виставляють себе ідіотами, але робота ведеться настільки тотальна, що окремі промахи не можуть істотно позначитися на результатах.
 
Ось така вона незвичайна, ця третя світова війна".


Поделиться​​ новостью:

- Противно было смотреть на провокатора Мусейчука
- ПИТОМНИК ЧЕРНЫХ ЛЕБЕДЕЙ - ПРАВДА О МАЙДАНЕ
- Лиза Богуцкая: Почему Яценюк такой? Потому что у него учительница была такая! Корчак называется
- О реальной подоплеке акций патриотов по вызову
- Наша "элита" - это римская знать поздней империи
Июнь, 27 2016 790

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю