Загрузка...

"Основне економічне досягнення уряду Яценюка за рік - схема по розкраданню 120 млрд. грн. із державних коштів" - М.Саакашвілі

"Основне економічне досягнення уряду Яценюка за рік - схема по розкраданню 120 млрд. грн. із державних коштів" - М.Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі обіцяє в неділю оприлюднити схеми, які розкривають багатомільярдні розкрадання за сприяння окремих членів уряду.

Міхеїл Саакашвілі має намір озвучити корупційну схему, за якою з державної компанії "Укрспирт" щорічно крадуть 120 мільярдів гривень.

Про це одеський губернатор заявив у четвер після прес-конференції, повідомляє канал "112". 

За його словами, спочатку він намагався розповісти про цю схему прем'єру Арсенію Яценюку, однак той "не захотів вислухати". Тому Саакашвілі має намір розповісти про це в неділю на засіданні антикорупційного форуму в Одесі, а потім – у Верховній Раді із вказанням імен та цифр. 

«Я спочатку запропонував представити цю схему на засіданні уряду про те, як крадеться 120 млрд грн щороку і як вкрали 120 млрд грн при діючому мандаті цього уряду за останній рік. Цю схему ми представили у неділю на громаді антикорупційного форуму в Одесі, але до цього я говорив про це прем'єру Яценюку. Я б міг на Кабміні ці схеми представити і по цифрах розповісти. Коли буде звіт, я паралельно приготую і цей звіт. І я сподіваюся, що в Раді будуть слухання. Якщо Кабмін мене не хоче заслухати, то я представлю цю схему в Раді», - сказав він. 

Як заявив радник міністра аграрної політики та продовольства Олексій Зубрицький, надходження до бюджету України в разі приватизації Державного підприємства "Укрспирт" оцінюється у розмірі від трьох до п'яти мільярдів гривень.

Нагадаємо, що у вересні поточного року Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» увійшло до ТОП-100 найбільших платників податків України. Якщо за 2014 рік ДП сплатило 218 633 615,96 грн податків у державну казну, то за січень-липень 2015 року підприємство вже поповнило держскарбницю на 183 885 205,58 грн.


Поделиться​​ новостью:

 

- МОСТИСКИЙ СУД ВЫНЕС ОБВИНИТЕЛЬНЫЙ ПРИГОВОР СААКАШВИЛИ
- 3-й Майдан будет коротким и кровавым — волонтер
- Судебная реформа от Порошенко: Янукович с Лавриновичем отдыхают — Гриценко
- Лиза Богуцкая: Анаконда агонирует. Витрина накрылась медным тазом
- Пранкеры Вован и Лексус "развели" львовского судью по делу Саакашвили (АУДИО)
Декабрь, 03 2015 218

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю