ОСТАННІЙ РІК ПОРОШЕНКА - ВІДЕО

ОСТАННІЙ РІК ПОРОШЕНКА - ВІДЕО

Політолог Костянтин Матвієнко у стадії каналу “112 Україна” розповів про руйнівну діяльність української влади, для якої головна мета – збагатитися та “прихопити те, що погано лежить”

“Найбільшу небезпеку для країни на сьогодні становить Гонтарева. Бо те, що сьогодні відбувається з “Приватбанком” – це прямий результат політики Національного банку щодо банківської системи в Україні. Більше 80-ти банків вони просто “поклали” разом з коштами, та іншими активами, які були у цих банках. І доля цих активів має становити предметний інтерес для фіскальної служби, яку очолює Насіров”, – говорить політолог.

 

За його словами, вся система діяльності української влади і її незначного елементу фіскальної служби зайшла в безнадійний кут і виходом з цього точно не може бути одна відставка. 

“У нас один клан – це клан президента. Я би рекомендував звернути увагу на позицію фракції “Батьківщина”, яка чітко викладена щодо цих обставин. Неодноразово Юлія Тимошенко та партія пояснювали, що причина зовстм не в окремо взятій постаті, причина саме в тій системі, яка побудована після Революції Гідності, коли олігархат в особі президента взяв цілковитий реванш і використовує країну для остаточної утилізації”, – наголосив Костянтин

Політолог підкреслив, що команда Порошенка, зокрема, намагається зараз швиденько прихопити землю, адже “прекрасно розуміють, що люди не будуть їх терпіти ще один рік”. Також Костянтин Матвієнко впевнений, що й “Приватбанк” для української влади ласий шматок. 


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
12:56Декабрь, 18 2016 2358

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю