«ОУНівці» чергуватимуть на трасах, щоб не допустити Хресний хід у Київ

У разі провокацій активісти «діятимуть креативно».

В Організації українських націоналістів (ОУН) повідомили про створення спільно з вісьмома громадськими організаціями штабу оборони Києва, який має на меті не допустити входження учасників Хресного ходу в Київ, інформує "Безцензор" з посиланням на "112 Україна".

Зокрема, на трасах, що ведуть у місто, планується розмістити два наметових містечка. Один біля Борисполя, другий – на Житомирській трасі. Планується, що наметові містечка будуть функціонувати з 23 до 27 липня.

"На Київ йде так звана "хода за мир", яка ініційована московським патріархатом. У ній беруть участь відверті колаборанти на службі Кремля, які йдуть до Печерській лаврі "молиться" за перемогу Росії. Під час війни на Сході – це чергова провокація, яка ініційована країною-агресором. Мета нагадати українцям, що Україна все ще колонія імперської Москви", - йдеться в заяві ОУН.

В організації підкреслили, що збираються діяти виключно мирними методами, але "у випадку провокацій або відмови колаборантів від планів увійти в Київ", залишають за собою право "діяти креативно".

Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну стартував на сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на заході України - 9 липняСвято-Успенської Почаївської лаври.

27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Київської Русі і пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, хресні ходи зустрінуться в Києві на Володимирській гірці і разом з православними Києва і паломниками з усієї України пройдуть в Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Хресні ходи супроводжують чудотворні ікони Божої Матері "Почаївська", "Святогірська" та інші шановані святині.

По Київській області учасників ходи будуть супроводжувати і забезпечувати охорону близько 600 поліцейських.


Поделиться​​ новостью:

- В Германии одним фото показали весь ужас войны на Донбассе
- Повысив себе зарплаты, нардепы в очередной раз не побоялись показать задницу украинскому народу
- Вечная проблема гаранта. Взять не тех людей. Назначить не на те должности. Мучиться вопросом, как от них избавиться
- Немыслимо: Банкам разрешили не отдавать украинцам депозиты
- Нардеп Рабинович: Пока что главная заслуга наших антикоррупционных органов – первое место Украины по коррупции
Июль, 21 2016 509

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю