Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Глашатаї режиму Порошенко приїхали на блокаду, щоб розповісти усім українцям, що там за лінією фронту "наші шахти і наше вугілля, яке ми просто забираємо й альтернативи просто не маємо" - чоловіки звісно тримали себе у руках, проте жінки таки мали повне моральне право затулити пельку цьому чорноротому чудовиську

P.S. Сьогодні в Авдіївці кілька нардепів БПП та НФ за допомогою Ахметова влаштували "мітинг" проти блокади. Звезли кілька автобусів ватників, телеканали й швиденько за півгодини відбарабанили свої промови.

Авдіївку жорстоко, безперервно обстрілюють вже кілька днів. На час мітингу обстріл припинився й за дві години після мітингу почався знову. Тобто, співорганізаторами мітингу виступили московити.

Оксана Корчинська (координатор медицини в АТО) разом з волонтерами з групи "Госпітальєри" явилися на мітинг, щоб, всупереч організаторам, підтримати блокаду. Були конфлікти.

Після того, Оксана запропонувала нардепам разом з нею відвідати місцеву лікарню, щоб подякувати нашим лікарям, які за останні 2 тижні врятували більш ніж 160 поранених бійців. Але нардепів ця пропозиція не зацікавила. За підтримку лікарів їм не платять.

Дмитро Корчинський


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
21:07Март, 06 2017 26601

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю