Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Глашатаї режиму Порошенко приїхали на блокаду, щоб розповісти усім українцям, що там за лінією фронту "наші шахти і наше вугілля, яке ми просто забираємо й альтернативи просто не маємо" - чоловіки звісно тримали себе у руках, проте жінки таки мали повне моральне право затулити пельку цьому чорноротому чудовиську

P.S. Сьогодні в Авдіївці кілька нардепів БПП та НФ за допомогою Ахметова влаштували "мітинг" проти блокади. Звезли кілька автобусів ватників, телеканали й швиденько за півгодини відбарабанили свої промови.

Авдіївку жорстоко, безперервно обстрілюють вже кілька днів. На час мітингу обстріл припинився й за дві години після мітингу почався знову. Тобто, співорганізаторами мітингу виступили московити.

Оксана Корчинська (координатор медицини в АТО) разом з волонтерами з групи "Госпітальєри" явилися на мітинг, щоб, всупереч організаторам, підтримати блокаду. Були конфлікти.

Після того, Оксана запропонувала нардепам разом з нею відвідати місцеву лікарню, щоб подякувати нашим лікарям, які за останні 2 тижні врятували більш ніж 160 поранених бійців. Але нардепів ця пропозиція не зацікавила. За підтримку лікарів їм не платять.

Дмитро Корчинський


Поделиться​​ новостью:

- Михаил Саакашвили: Прямая демократия для Украины!
- Помощь воюющим на востоке тоже хотят сделать "гибридной". Откровение Волонтера... (ВИДЕО)
- України, заради якої жив Василь Стус, досі немає
- «Только медведи, говоришь, будут ходить до Москвы?» Пока Омелян запрещает транспортное сообщение с РФ, его жена успешно торгует в Москве
- Горишние Плавни (бывш.Комсомольск) - чище всех. Рейтинг городов Украины по качеству воздуха
- Квазикандидаты в Президенты - классификация
- Короля формирует свита - Тупой и еще тупее. Везде. От губернаторов и журналистов до порохоботов...
- Добровольная слепота - cуть с@чьего государств!
- Какого кандидата в Президенты поддерживать?
- Знаете, почему у нас сидит только Ефремов?
21:07Март, 06 2017 26711

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю