Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Палата №6 в гостях у Блокадников (ВИДЕО)

Глашатаї режиму Порошенко приїхали на блокаду, щоб розповісти усім українцям, що там за лінією фронту "наші шахти і наше вугілля, яке ми просто забираємо й альтернативи просто не маємо" - чоловіки звісно тримали себе у руках, проте жінки таки мали повне моральне право затулити пельку цьому чорноротому чудовиську

P.S. Сьогодні в Авдіївці кілька нардепів БПП та НФ за допомогою Ахметова влаштували "мітинг" проти блокади. Звезли кілька автобусів ватників, телеканали й швиденько за півгодини відбарабанили свої промови.

Авдіївку жорстоко, безперервно обстрілюють вже кілька днів. На час мітингу обстріл припинився й за дві години після мітингу почався знову. Тобто, співорганізаторами мітингу виступили московити.

Оксана Корчинська (координатор медицини в АТО) разом з волонтерами з групи "Госпітальєри" явилися на мітинг, щоб, всупереч організаторам, підтримати блокаду. Були конфлікти.

Після того, Оксана запропонувала нардепам разом з нею відвідати місцеву лікарню, щоб подякувати нашим лікарям, які за останні 2 тижні врятували більш ніж 160 поранених бійців. Але нардепів ця пропозиція не зацікавила. За підтримку лікарів їм не платять.

Дмитро Корчинський


Поделиться​​ новостью:

- Дожили: Евросоюз готовится ввести экономические санкции против Украины — глава Минфина
- Под украинские санкции попал Олег Дерипаска и еще шесть российских олигархов
- Следствие Нидерландов заявило о новых уликах - Boeing на Донбассе сбили из российского Бука(ВИДЕО)
- Алексей Куракин: Я, например, гордюсь!
- 100 морпехов демонстративно устроили саботаж перед Порошенко из-за смены черного берета !
21:07Март, 06 2017 26655

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю