поддержать  -  

Загрузка...

Пане Президенте, відправляйте цю свору на смітник історії або зізнайтеся перед народом України, що Ви - слабак та зрадник...

Пане Президенте, відправляйте цю свору на смітник історії або зізнайтеся перед народом України, що Ви - слабак та зрадник...

У даній ситуації Ви або почнете рішуче діяти, або, порушуючи Конституцію, отримаєте хорошу перспективу стати в людських очах зрадником.

Цікаво спостерігати за тим, як політики навішують людям апокаліптичні сценарії у випадку, якщо парламентські сили визнають очевидний факт - відсутність коаліції у Верховній Раді.

У розумінні Арсена Авакова, в такому разі Україну чекає падіння гривні, проблеми з газом і ненадходження траншу МВФ. Щоб ще більше налякати людей, я б додав до цього списку голод, чуму і метеоритний дощ.

А якщо цей уряд і ця коаліція залишаться, то нас стовідсотково очікує:

1. Формування нового олігархічного клану з прем'єр-міністра і його друзів;

2. Посилення корупції у всіх сферах життя;

3. Відсутність реформ і подальше падіння економіки;

4. Постійні скандали з «партнерами по коаліції» на тлі нових заяв про єдність і порозуміння.

Про гривню, газ і МВФ взагалі мовчу. При Яценюку національна валюта знецінилася втричі, газ ми навіть не почали економити, не говорячи про тарифи, завдяки яким люди стають жебраками. А що стосується співпраці з МВФ, то згадайте скільки вони нам обіцяли після Майдану Гідності, коли Яценюк лише прийшов до влади, і скільки ми отримали по факту.

Дивно, що найвища посадова особа в державі, Президент України Петро Порошенко грається з цими корупціонерами в єдність, а потім тримається за голову, коли вони кидаються стаканами.

Пане Президенте, або відправляйте цю свору на смітник історії, або зізнайтеся перед народом України, що Ви - слабакИсточник:http://censor.net.ua/b1434Источник:http://censor.net.ua/b1434. У даній ситуації Ви або почнете рішуче діяти, або, порушуючи Конституцію, отримаєте хорошу перспективу стати в людських очах зрадником.Источник:http://censor.net.ua/b1434Источник:http://censor.net.ua/b1434

Вибір за Вами.

Віктор Балога

Источник:http://censor.net.ua/b1434Источник:http://censor.net.ua/b1434


Поделиться​​ новостью:

 

- Срочная новость: Важнейшие подробности визового режима с Россией
- Юлия Тимошенко призвала к импичменту Петра Порошенко
- Грабеж народа: Саакашвили о сделке Порошенко и Коломойского
- В Украине захотели ввести еще один налог
- Лиза Богуцкая: Стопудово Гаранту в США и в Европе намекнули на перевыборы
Декабрь, 19 2015 256

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю