Паоло Лумиере: Насправді табір яскраво показав неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми - він неминучий

Паоло Лумиере: Насправді табір яскраво показав неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми - він неминучий

Взагалі-то наметовий табір під Радою свою місію вже виконав. Майже-майже. Правда не ту, на яку сподівались більшість, але ж хто цій більшості винен, шо вони не можуть усвідомити реальність з першої спроби? Насправді табір чудово продемонстрував неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми. Він неминучий як і викрадення і депортація Саакашвілі. І, сподіваюсь, Петуха і цього разу наступить на ці граблі вже в найближчі години/дні.
Всі ці "мирні мітинги", "імпічменти-замість-революцій", смолоскипні ходи, фейкові нац.радикальні гуртки, фейкові націоналісти, фейкові революціонери... все це на справжню боротьбу не здатне, не спроможне і для того не створене.
Насправді зараз завершується (сподіваюсь остаточно) черговий етап усвідомлення популацією того факту, що популяція опинилась в диктатурі у внутрішній окупації. Що ніякими "демократичними" методами цю диктатуру не повалити, не переобрати, не імпічментувати.
З іншого боку, ті нечисельні лідери, Саакашвілі, Семенченко, Соболєв, Шабунін і т д., котрі деруть задниці, вболіваючи за цю всю організацію, також розуміють, що не в чисельності спасіння. Що чисельності не буде доки ця "чисельність" з диванів на телеекранах не побачить приклад вдалих акцій проти режиму.
Далі почнеться(або не почнеться) наступний етап усвідомлення. Взагалі, чим швидше режим роздавить, розжене, розірве на шмаття і винищить всі офіційні відкриті форми протестів, тим швидше проти нього почнеться наступний етап боротьби, тобто справжня боротьба. Ну, або не почнеться. Тут вже все залежить від популяції. Особливо це стосується активної молоді з всіх цих нац.радикальних гуртків, молотів, секторів, комітетів, куренів і січей. Дуже сподіваюсь, що режим зробить помилку і жорстоко припинить їх існування розігнавши всіх по підпіллях. Хоча навряд режим так помилиться: Москва не дозволить. Всім цим гурткам самим варто чимшвидше розбігтися з-під крила їх ФСБУ-шних кураторів і застовувати знання, набуті за час перебування в цих гуртках (якщо такі знання були набуті) до реальних справ.
Чотири роки тому, коли Воно вилізло на жовтий екскаватор і почало обзивати провокаторами хлопців з УНСО, котрі гемселили мусорню Янека, КЕП з небагатьма іншими одразу почали казати що то зрадник. У відповідь від популяції чули "-ви провокатори! Хай говорить!" Ну що ж. Сподіваюсь ви вже наслухались?
Тепер, коли зрадника називають зрадником з кожного вікна-через одне, коли вголос кажуть з матами з телеекранів, цей етап усвідомлення можна вважати завершеним. А задачею КЕП-а було, щоб це усвідомлення прийшло якомога швидше. Місія виконана, зараз починається наступний етап і знову, як і чотири роки тому КЕП-а мало хто розуміє і мало хто звертає увагу. Мало хто чує і хоче чути. Зовсім скоро життя вас заставить його почути.

 

Паоло Лумиере

Поделиться​​ новостью:


- БИМБА! Все псевдо-патриотические "порохоботы" это ботофермы в РФ! ) Ох и порошенко, ох и путин сын...
- Порошенко даже своих порохоботов сделал ЛОХАМИ! Им стоит требовать значительного повышения гонораров. Фотодоказательства подкупа
- Ответ Зеленскому. Зам.председателя фракции БПП -нардеп Гончаренко явился на эфир в костюме Чаплина
- Как отмечать Крещение 2019: традиции и обычаи
- В Минобороны подсчитали количество дезертиров
- ПрямоКэш перед выборами. Монетизация субсидий
- В мире есть единственный критерий оценки власти – уровень жизни людей. И в Украине с этим грустно
- ЕС намерен убедить Киев разрешить экспорт леса
- Мураева финансируют бизнес-партнеры министра внутренних дел, - эксперт
- Лиза Богуцкая: Барьер чтобы рагули не лезли? А не рагули это написали? А не рагули лезут в президенты?
- Поставить страну на... колени) Томос - это наш путь? Путь куда? А главное, зачем?
- В фантазиях Порошенко Украина опутана сетью автобанов
- YouTube ввел новые ограничения для контента
- Украина заработала два миллиарда на "евробляхах"
- Новая Украина – новый феодализм
15:24Март, 03 2018 1380

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю