Паоло Лумиере: Насправді табір яскраво показав неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми - він неминучий

Паоло Лумиере: Насправді табір яскраво показав неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми - він неминучий

Взагалі-то наметовий табір під Радою свою місію вже виконав. Майже-майже. Правда не ту, на яку сподівались більшість, але ж хто цій більшості винен, шо вони не можуть усвідомити реальність з першої спроби? Насправді табір чудово продемонстрував неможливість зміни цього режиму мирним шляхом. Залишився фінальний акт цієї драми. Він неминучий як і викрадення і депортація Саакашвілі. І, сподіваюсь, Петуха і цього разу наступить на ці граблі вже в найближчі години/дні.
Всі ці "мирні мітинги", "імпічменти-замість-революцій", смолоскипні ходи, фейкові нац.радикальні гуртки, фейкові націоналісти, фейкові революціонери... все це на справжню боротьбу не здатне, не спроможне і для того не створене.
Насправді зараз завершується (сподіваюсь остаточно) черговий етап усвідомлення популацією того факту, що популяція опинилась в диктатурі у внутрішній окупації. Що ніякими "демократичними" методами цю диктатуру не повалити, не переобрати, не імпічментувати.
З іншого боку, ті нечисельні лідери, Саакашвілі, Семенченко, Соболєв, Шабунін і т д., котрі деруть задниці, вболіваючи за цю всю організацію, також розуміють, що не в чисельності спасіння. Що чисельності не буде доки ця "чисельність" з диванів на телеекранах не побачить приклад вдалих акцій проти режиму.
Далі почнеться(або не почнеться) наступний етап усвідомлення. Взагалі, чим швидше режим роздавить, розжене, розірве на шмаття і винищить всі офіційні відкриті форми протестів, тим швидше проти нього почнеться наступний етап боротьби, тобто справжня боротьба. Ну, або не почнеться. Тут вже все залежить від популяції. Особливо це стосується активної молоді з всіх цих нац.радикальних гуртків, молотів, секторів, комітетів, куренів і січей. Дуже сподіваюсь, що режим зробить помилку і жорстоко припинить їх існування розігнавши всіх по підпіллях. Хоча навряд режим так помилиться: Москва не дозволить. Всім цим гурткам самим варто чимшвидше розбігтися з-під крила їх ФСБУ-шних кураторів і застовувати знання, набуті за час перебування в цих гуртках (якщо такі знання були набуті) до реальних справ.
Чотири роки тому, коли Воно вилізло на жовтий екскаватор і почало обзивати провокаторами хлопців з УНСО, котрі гемселили мусорню Янека, КЕП з небагатьма іншими одразу почали казати що то зрадник. У відповідь від популяції чули "-ви провокатори! Хай говорить!" Ну що ж. Сподіваюсь ви вже наслухались?
Тепер, коли зрадника називають зрадником з кожного вікна-через одне, коли вголос кажуть з матами з телеекранів, цей етап усвідомлення можна вважати завершеним. А задачею КЕП-а було, щоб це усвідомлення прийшло якомога швидше. Місія виконана, зараз починається наступний етап і знову, як і чотири роки тому КЕП-а мало хто розуміє і мало хто звертає увагу. Мало хто чує і хоче чути. Зовсім скоро життя вас заставить його почути.

 

Паоло Лумиере

Поделиться​​ новостью:


- ЕВОЛЮЦІЯ НЕМОЖЛИВА РЕВОЛЮЦІЯ
- Керівником виборчого штабу Порошенка де-факто стає Медведчук, – політтехнолог Олександр Кочетков
- Новая идея порохоботского холуятника: «Сохраняешь коррупцию — спасаешь Украину». В д@рку уже пора?
- Голосование на выборах в Украине нужно сделать платным — эксперт
- Порошенко массово расставляет люстрированных и прочих негодяев на руководящие посты. ВИДЕО
- Евгений Середа: я не завидую той власти которая решит вывести эту страну в белую...
- Гениальный финансист министр-замполит Рева возбудился на ЕВРО и призвал обложить налогом деньги заробитчан, пересылаемые ими в Украину
- Гладко было на бумаге... да забылы про овраги ) СМИ сообщают о переносе объединительного Собора по Томосу на декабрь. У Филарета в этом сомневаются
- Радикальная гопота перешла в ту же категорию, что и те, чьим маршам они пытаются помешать! ВИДЕО
- Кто и где заплатит на 72% больше: в Украине взлетят до небес тарифы на отопление
15:24Март, 03 2018 1339

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю