поддержать  -  

Загрузка...

Партизанів катують і убивають через викриття змови міліції з сепаратистами

Партизанів катують і убивають через викриття змови міліції з сепаратистами

Партизанський загін “Тіні” репресують за викриття зв’язків “правоохоронців” Дніпропетровщини з російськими терористами: Олександр Гладкий.

Партизанський загін “Тіні” репресують за викриття зв’язків “правоохоронців” Дніпропетровщини з російськими терористами: Олександр Гладкий.

Працівники МВС та ГПУ викрадають і убивають бійців партизанського загону “Тіні” через змову “правоохоронців” з російськими терористами, передає командир “Тіней” Олександр Гладкий.

За його словами, командира однієї з груп “Тіней”, Олега Мартинова (позивний “Волк”), викрали по “справі Корбана” ще тиждень тому. При цьому, як повідомляє народний депутат Андрій Денисенко, Мартинова 10 днів тримали на квартирі, звідки возили в ГПУ, катували, приковували до батареї, засовували у рот пістолет, звішувати з балкона і просто били.

При цьому Олександр Гладкий зазначає, що під керівництвом Мартинова були проведені такі успішні операції проти російських окупантів:
“…Мозгового підірвали дистанційно двома МОН 50 в 18:48 близько нп Михайлівка на повороті траса Перевальськ – Луганськ …”;
“..18.04.2015р. В ніч на 19.04.2015г група у складі 7 осіб висунулася на окуповану територію з боку нп Старобешеве у напрямку нп Амвросієвка …”;
“… 18.03.2015р. вранці, до місць скупчення техніки і озброєння противника, інформація була отримана від розвідки партизан з числа місцевого населення, висунули три ударні групи партизан Тіні …”.
“..Деякі деталі з ліквідації Мотороли.
10.03.15г в 18:20 на виході з будівлі банку в Донецьку по пр. Миру 8, одним пострілом з будівлі навпроти з 3го поверху, моторола був поранений у груди… “.

“На його рахунку і рахунку його групи ще є багато. Хай сам розповість.
Він ще живий”, – пише О. Гладкий. Також він зауважує, що влада вже убила іншого командира групи Тіні, який мав позивний “Тор”. “Його вбили при затриманні у м.Дніпропетровськ мусора с донецької обл., за те,що він і його група викрила зв’язки їх командування з головами сепаратистів. От таке”.

“Порошенко та його гниди живуть в іншому світі ніж народ України. Це світ бісів і рабів-москалів. Це остаточний вирок.
Ці гниди плюндрують Україну, знищують та катують її кращих синів.
На жаль зараз силова протидія владі це удар по Україні. На це очікує ВВХ і це розуміє ПОП і його шавки на чолі з “кулеювлоба”.
Що робити? Нищити. Нищити сволоту як політсилу,це зараз. Вони не повинні сховатися за межами країни.
Поки є хочь один з нас, вони повинні озиратися.

Слава Нації”, – підсумував Олександр Гладкий.


Поделиться​​ новостью:

 

- УКРАИНЕЦ ОБРАТИЛСЯ К ПОРОШЕНКО: ЧТО ИМЕННО ВЫ ПРАЗДНУЕТЕ САЛЮТАМИ, ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ?
- Тюрьма за комментарий. В Украине готовится масштабное "дело политологов"
- Супрун занимает свой кабинет незаконно - Рабинович
- После увеличения штрафов количество ДТП с участием нетрезвых водителей сократилось на 40%
- С первого дня прихода к власти Порошенко началась контрреволюция клептократии — Гайдай
Ноябрь, 19 2015 257

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю