Пенсійний геноцид затіяв не МВФ, а Порошенко з Гройсманом – економіст

Пенсійний геноцид затіяв не МВФ, а Порошенко з Гройсманом – економіст

Відповідно до нової пенсійної реформи, буде підвищено мінімальний страховий стаж до 25 років.

Влада намагатиметься перекласти відповідальність за негативні наслідки від проведення пенсійної реформи на Міжнародний валютний фонд

 

Про це написав економіст Дмитро Корнійчук на Facebook.

"Однак МВФ працює зовсім інакше. У фонді ставлять умову для виділення траншів: ви повинні зменшити дефіцит Пенсійного фонду. А вже Порошенко-Гройсман пропонують варіант пенсійного геноциду українців", – заявив економіст.

За словами Корнійчука, прем’єр-міністр Володимир Гройсман публічно проговорився, що суть пенсійної реформи буде полягати у підвищенні мінімального страхового стажу до 25 років. Тобто її проведення буде заключатися у зменшенні кількості українців, які претендують на пенсію.

 

"Що це означає на практиці? Зараз українцям досить пропрацювати 15 років, щоб претендувати на хоч якусь пенсію. Це і є мінімальний страховий стаж. Пенсія буде нижче прожиткового мінімуму (потрібен повний страховий стаж 30 років для жінок і 35 років для чоловіків), але все ж це пенсія. Тепер для отримання пенсії треба буде пропрацювати офіційно 25 років", – пояснив економіст.

 

Корнійчук додав, що аналогічна ситуація відбулася з тарифами на комунальні послуги. Він зазначив, що МВФ не вимагав від влади підвищувати в 10 разів тарифи на газ, а наполягав на зменшенні дефіциту компанії "Нафтогаз".

 

"І саме ця влада проштовхнула найлегший варіант – підвищити тарифи. Оскільки відразу збагнула: вкрасти можна і з прибутку “Нафтогазу”, і на субсидіях", – заявив економіст. 


Поделиться​​ новостью:

- Украина сделает Крым островом
- ТЕ, КТО НАМИ УПРАВЛЯЕТ — ПРОСТО ТУПЫЕ!!
- ‎Василий Липей: Луценко! Мерзенна гнида ти , а не генпрокурор. Мабуть і фашисти так не поступали
- СЕРГІЙ СТЕРНЕНКО: Я обрав єдиний прийнятний варіант — не помирати. І це, мабуть, моя «провина»
- Лиза Богуцкая: Пипец. Приплыли. Этот мерзавец собирается нас мариновать еще 5 лет
06:49Май, 16 2017 592

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю