Перестрілка в Княжичах пов'язана зі справою «перевертнів у погонах»

Перестрілка в Княжичах пов'язана зі справою «перевертнів у погонах»

Двоє з восьми учасників банди, в ході операції по затриманню якої між правоохоронцями виникла перестрілка - міліціонери

Трагедія з перестрілкою і загибеллю п'яти правоохоронців в селищі Княжичі під Києвомобростає новими подробицями і версіями. Так стало відомо, що двоє з 8-ми учасників банди, в ході операції по затриманню якої між правоохоронцями виникла перестрілка - міліціонери, повідомляють "БЕЗЦЕНЗОР" з посиланням на "Знай".

"Затримано вісім чоловік угруповання, їм обрано запобіжний захід. Двоє з них є працівниками правоохоронних органів, одного з підрозділів міністерства внутрішніх справ", - сказали в прес-службі. Раніше в.о. глави Нацполіціі Вадим Троян заявив, що серед грабіжників немає діючих поліцейських, тільки колишні.

Журналісти дізналися, що екс-парвоохоронцями є 38-річний боєць полку особливого призначення Микола Клочков, а також замкомбата полку "Миротворець" Юрій Бурляй.

Правозахисник Ярослав Дунаєв також спілкується з джерелами в правоохоронних органах і склав власну версію того, що сталося.

"Я згоден з Вадимом Трояном - він підтвердив мою версію. Раніше я вже говорив, що коли в будинок в Княжичах приїхали співробітники ДСО, вони затримали двох розвідників. Але з ними також був і третій, у якого здали нерви і який почав стріляти. Це і був початок перестрілки. КОРД підключився вже пізніше і стріляв по всіх учасниках", - каже правозахисник.

Для того, щоб скласти повну картину того, що сталося, варто і враховувати - чий будинок намагалися пограбувати.

"Будинок зареєстрований на дружину екс-прокурора Чернігівської області", - розповів Дунаєв.

Він припускає, що в будинку могло бути щось, що дуже цікавило міліціонерів.

"За моєю версією вищі міліцейські чини дуже цікавило щось, що знаходиться в будинку. Саме тому туди відправили грабіжників, яких затримали після трагедії. Серед них колишні міліціонери Бурляй і Клочков. А також відомий Ігор Касьян, який зараз перебуває в СІЗО. Касьян прославився тим, що служив в ГУБОЗ МВС України та вів справу "перевертнів в погонах" - Гончарова-Нестерова", - розповів Ярослав Дунаєв.

Про резонансну справу банди Гончарова вперше заговорили в 2002-му. Це найвідоміше в Україні угруповання міліціонерів-перевертнів. Вони здійснили близько 7-ми десятків різних злочинів. 13 з них - вбивства. Йдеться тільки про те, що довели слідчі. Але розслідування не мало б успіху, якби не свідчення одного із затриманих - Юрія Нестерова. Саме завдяки його співпраці правоохоронці розкрили левову частку злочинів.

Ігор Касьян з тих пір виконує доручення високопоставлених начальників поліції. Касьян мав "дах" в МВС, оскільки кілька років тому його затримали за пограбування валютника і відразу ж відпустили. І саме його з подільниками-АТОшниками відправили в нещасливий будинок.

"Можна припустити, що розвідників відправили слідом - прибрати найнятих людей і забрати те, що винесли з дому, але втрутилися співробітники ДСО. КОРД, думаю, безпосередньо отримав вказівку прибрати всіх свідків цієї загадкової історії. При чому те, що зберігалося в будинку, було настільки цінним для замовників, що вони вирішили пожертвувати і перевертнями і співробітниками", - каже Ярослав Дунаєв.


Поделиться​​ новостью:

- «Они видели Януковича!». Всплыла правда о сдачи Крыма и Донбасса (ВИДЕО)
- Две судьбы коммунистического эксперимента
- Объединились партии «Гражданская позиция» и «Народный контроль» — Гриценко
- Знакомьтесь: Катерина — агент Банковой
- Нардеп Сергей Лещенко: в Германии поймали ключевого подельника Порошенко-Кононенко (ВИДЕО)
18:11Декабрь, 18 2016 983

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю