Петре Олексійовичу! У вашій особисто собачій будці комфортно і безпечно. На відміну від решти країни

Петре Олексійовичу! У вашій особисто собачій будці комфортно і безпечно. На відміну від решти країни

Порошенко знову спалився - Штаб блокади та нардепи виявили на ст.Конотоп сотні вагонів з вугіллям і цистерни з газом, які доставляються в Україну з РФ

Порошенко знову спалився - Штаб блокади торгівлі з окупантами та нардепи виявили на станції Конотоп сотні вагонів з вугіллям і цистерни зі скрапленим газом, які доставляються в Україну з Російської Федерації.

Ось що з цього приводу пишуть нардепи Семен Семенченко і Єгор Соболєв

Доброго вечора вам, Петре Олексійовичу.

Давайте знову поговоримо про собачу будку. Тепер про вашу, особисту. Ми тут з Штаб блокади торгівлі з окупантами приїхали до славного українського міста Конотоп. Через Конотоп йде одна з основних магістралей торгівлі з окупантами - Російською Федерацією. Ми тут побачили дуже багато цікавого, пане президенте. Виявляється, вугілля з Росії йде повним ходом. І вже давно. І скраплений газ на ваші з Кононенко фірми йде повним ходом. Та ще багато чого.

Хлопці гинуть на фронті, ви зі скупою сльозою на щоці розповідаєте про країну агресора і боротьбу не на життя а на смерть. А самі торгуєте з Путіним. Причому саме ви, через фірми своїх кононенок, грановськіх та інших "добрих" людей. Це погано, Петре Олексійовичу. Цього більше не буде.

Ваші слуги говорили по телевізору, що перекрити вантажопотік впродовж 400 км неконтрольованого кордону в Донецькій і Луганській областях нереально. Ветерани Війни за Незалежність перекрили їх за два тижні. Тепер прийшла черга до вашої особистої торгівлі з Путіним, з самою Росією.

І не треба підкидати хлопцям на Редутах в Луганській області вибухівки і патрони. Зовсім скоро на всіх у вас не вистачить ні вибухівки, ні виконавців.

На добраніч, Петре Олексійовичу. У вашій особисто собачій будці комфортно і безпечно. На відміну від решти країни.

Але все це тимчасово. Зарубайте собі на носі!

 

Rostyslav Demchuk


Поделиться​​ новостью:

- Не бывает, что вокруг все взяточники, и только президент - граф Монте-Кристо
- Порохоботы уже никому не интересны
- Вся украинская «элита» заражена чумой. Нужна не терапия, а хирургия — мнение
- Порошенко заплатил 400 тысяч долларов за короткую встречу с Трампом - ВВС
- Алексей Куракин: Угар «гідності». Нет того энтузиазма!
00:05Март, 05 2017 912

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю