А ЯКБИ НАРОД ПОЧАВ БУДУВАТИ ШИБЕНИЦІ?

А ЯКБИ НАРОД ПОЧАВ БУДУВАТИ ШИБЕНИЦІ?

Ось тоді би вже відродилася та Україна, яка була 300 років тому. Сильна, горда, незалежна. З гідними Громадянами, що мають честь, мають гени вільної людини, і як наслідок, мають свою державу.

Товариство, я оце дивлюся, який шухер та переляк стається у цього ворья, коли на них робиться наїзд з боку своїх же подельників або з боку їхнього пахана, Пеці Липецького.
При чому вони знають, що ніхто їх саджати не буде, просто потягають по судах, посидять трішки в СІЗО, Пеця витрусе з їхніх матрасів кількасот мільйонів собі в кишеню, і все, вільні як птиці.
Це все водевілі для народу. В них все розписано до дрібниць. Виключно до розлючених мас, які бігають за ношами, сплять під дверима суду та вимагають спалити на вогнищі злодія. Але ці "злодії за розкладом", розуміють, що "народний гнів" у вигляді мусек та міхів саакашвілі", це необхідний антураж а спектаклі, в якому у кожного своя роль і він повинен ії відіграти. Вони знають, що коли суддя, начебто на вимогу обурених мас винесе рішення, будь-яке, але воно вже буде виглядати, як справедливе, бо "народ" жиж вимагає, то ці муські та міхі миттєво зникнуть, як їх і не було.
А насірови та мартиненкі вийдуть з-за грат з високо піднятою головою, мовляв, бачите. я нікуди не тікав, і ось суд в усьому розібрався.
І навіть індульгенцію отримують, - "Нема складу злочину". Чисті, як стеклишко, тобто, остекленевшие.
Але ж все рівно, руки в них трусяться, колінки тремтять, очі витрішкуваті від тваринного страху.
А уявляєте, якби у нас народ був справді народом, вийшов на вулицю, сколотив кількасот шибениць і попрямував би за їхніми клієнтами? За всіма цими порошенками. гройсманами, парубіями, яценюками, гонтаревими, пашинськими, за всіма, вони всі відомі, ніхто не ховався, всі крали з розмахом, весело, по-молодецькі, під "Слава Україні", з парадами, під дзвін орденів, під гудеж, сейшен та тусейшен.
Пішли би не звертаючи уваги на "миротворців", що закликали би до компромісів, на "стурбованість" європейських толерастів, не проводячи дебільних перемовин. Все. Ніяких розмов, тільки дії. Щоб не було ніяких сумнівів в намірах народу, - настав час покарання.
Це була би картина і Репіна, і Далі, і Рублева, і Да Вінчи, і Ван Гога, і Рафаэля, і Тіціана разом взятих.
Всі розбігалися би в різні боки, як таргани. Пил стояв би стовпом. П'яти виблискували би незліченними промінцями.
Хто не встиг би дати деру, того би вдарив справжній інфаркт або інсульт. Ніякі б Феофанії вже б не допомогли.
Все би скінчилися за добу. І не треба було би ніяких перевиборів, ніяких Майданів, ніяких пісень і танців з русланами та вакарчуками.
Ось тоді би вже відродилася та Україна, яка була 300 років тому. Сильна, горда, незалежна. З гідними Громадянами, що мають честь, мають гени вільної людини, і як наслідок, мають свою державу.
Хоча, про що я...?
Да...
Мрії, мрії....які вони солодкі....

Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- У нас нет иных друзей, кроме нашей армии - Касьянов
- Анатолий Гриценко: Порошенко действует столь безбашенно от страха, что его ждет тюрьма
- ВБ вкладывает в экономику Украины миллиарды долларов, а уровень бедности все равно растет
- У нас очень любят фразу "начни с себя"...
- «New-скотный двор” Украина - Пир стервятников)...
- Ненависть к Порошенко не означает любовь к Путину
- Это была не шутка! Лиза Богуцкая: Сегодня начинаю сбор средств на президентскую кампанию (ВИДЕО)
- Подача дніпровської води в Крим і... капітуляція?
- Константинополь ставит Томос на паузу
- Волосы дыбом! СБУшники воруют во время обысков
00:05Апрель, 23 2017 2218

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю