Петро Чайка: ЛИПЕЦЬКО-ОФШОРНА ПАДЛА

Петро Чайка: ЛИПЕЦЬКО-ОФШОРНА ПАДЛА

Цей гандон, під назвою Порошенко, мабуть читати не вміє. А ні нашою мовою, а ні англіцкою

Цей гандон, під назвою Порошенко, мабуть читати не вміє. А ні нашою мовою, а ні англіцкою. Безліч повідомлень про перше місце України, яку він реформував, а гандон мовчить, як риба об лед.
В чому справа, гандон Порошенко? Чому не хизуєшся? Ти ж провів таку титанічну справу, виборов для України перше місце серед 41 країни Європи, Близького Сходу, Індії та Африки по корупції. 
Перше блять, перше!!!
Де переможні реляції? Де барабанний дріб, де фанфари, феєрверки, де танці до упаду на Хрещатику? 
Ти ж, петух драний, постійно намагаєшся вилізти під софіти, помахати лапою, покорчити радісну рожу. А тут такий привід, але ти нуль на масу!
Відкривається якась лікарня, до якої ти не маєш абсолютно ніякого відношення, але задерши штані та здіймаючи пилюку, ти летиш на відкриття, щоб поторгувати на камери своїм підарастичним писком.
Зі складу заводу передають на баланс армії відремонтований БТР, і ти. блять, там трешся. Якого фуя? Комплектність перевіряєш? Це що, твоя робота? А, це твоя перемога!
Так і тут також твоя перемога. Покруче будь-яких лікарень та БеТееРів.
Якщо на відкритті лікарні на тебе з захопленням дивилися сотні очей, а зараз на тебе, гандона липецького, дивляться сотні мільйонів очей!
Дивляться з Кенії, вона на 6-му місці, дивляться з Індії, вона на 9-му місці, дивляться з Єгипту, він на 10-му місці, дивляться з Нігерії, яка на 12-му місці,
Навіть з Рашки! Вона на 16-му місці! Тепер нам до Рашки, як до Туманості Андромети завдяки тобі! Рашка для нас вже є взірцем некорумпованої країни. Може поділишся своїм унікальним досвідом зі своїм корефаном Вованом Путькіним? А?
То чому ти мовчиш, гандон драний? Вякни щось! Вигукни, - "Йес! Я зробив це!" Отримай матюки не тільки від мене на моїй сторінці, а від всіх українців. Тобі сподобається, гарантую.
Пістопроёбіна промандоблядськая з вонючого свинарнику Рошен!!!

Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- Алексей Куракин: Угар «гідності». Нет того энтузиазма!
- ЛИГБЕЗ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПОРОШЕНКОВ
- Українців хочуть змусити платити борги ОРДЛО та олігархів
- О РЕКЛАМЕ «ГАЗПРОМА» В СЕРДЦЕ УКРАИНЫ
- "Штрафбат" по-порошеновски !
14:33Апрель, 11 2017 4517

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю