Петро Чайка: Нема сенсу проклинати Порошенка. Він сам є прокляттям

Петро Чайка: Нема сенсу проклинати Порошенка. Він сам є прокляттям

Неможливо йому проголосити анафему, він сам є анафема, він з пекла. Можна замість "анафема" вживати "Порошенко". Це рівнозначно

Неможливо йому проголосити анафему, він сам є анафема, він звідти, з пекла. Можна замість "анафема" вживати "Порошенко". Це буде рівнозначно.
Тому, всі ці "щоб він здох", "тварюка", "барига", "п#дарас" та решта, позбавлені будь якого змісту. Навпаки, всі ці визначення навіть лестять Порошенку. Він насолоджується ними. Це те, до чого він прагнув. Щоб його визнали, як слугу сатани.
Критика дій Порошенка, це для нього переможний гімн. 
Навіть супержорсткі дописи різних богуцьких, касьянових, ксантополусів пишуться в його кабінеті. Ці дописувачі по факту є лакеями Порошенка. В кривавих віцмундирах та з палаючими аксельбантами. Тому що, ми заспокоюємося, коли їх читаємо. Ми читаємо весь цей жах, і думаємо, - ось!, все!, тепер йому кінець, зараз народ вийде і розчавить цю потвору. А ми і є народ. Але ми чекаємо, що Порошенко знищить той народ, серед якого не буде нас. Тому нічого і не відбувається. Назва цьому досить банальна - випуск пари.
Особисто я вже не лаю Порошенка, не проклинаю його. Це все дарма.
Критика того, що робить Порошенко, є нонсенсом. Як можна спокійно обговорювати Іловайський котел, якій влаштував Порошенко нашим воїнам? Тут тільки розстріл, нема що обговорювати. А фабрики та заводи Порошенка, які поповнюють Бюджет агресора? Також розстріл. Без обговорень. А тисячі добровольців в тюрмах? А постійні вбивства фронтовиків та тих, хто проти його режиму? А оці безкінечні підриви складів з боєприпасами? Невже хтось ще думає, що це справа рук Путькіна? Навіщо йому сюди лізти. якщо в нього є надійний союзник та партнер по знищенню України, Порошенко?
Так що, все це потребує не критики, тут потрібен вирок.
Хоча, вже і вирок не допоможе. Ми нездатні його виконати. Ми перетворилися на безхребетних хробаків. Ми всі знаходимося на гачку у Порошенка. 
Нас намагається зняти з цього гачка Юлія Тимошенко. Єдина людина, яка розуміє в якій прірві ми опинилися, і яка без нас, не зможе витягти нас з цієї прірви. Але ми сидимо там, слухаємо пекельних оракулів, які ганьблять Порошенка, і нічого не робимо. Чекаємо чарівного та щасливого для нас закінчення цього жаху. Само собою.
Але само собою нічого не відбувається. Взагалі нічого! Будь-яка подія має початок. А якщо нема початку, то нема і кінця. Порошенко почав знищувати нас і нашу країну, тому в нього і виходить. Ми не опираємося цьому, тому і чекати нема чого.
Можна сміливо сказати, що ми вже втратили країну. А більшість з нас, і життя. Тому що, орки з Мордору, коли сюди прийдуть(а вони прийдуть), будуть вбивати всіх без розбору. І тих, хто проти Порошенка, і тих, хто чистив його черевики та годувався з його столу. Якщо нас залишиться 5 мільйонів. то і добре.
Хоча, є ще надія на зовнішнє втручання. Це єдине, що може нас ще врятувати. Якщо Порошенку скажуть в Штатах уходити, пригрозивши заблокувати його рахунки, то тільки тоді ми здихаємося його.
В іншому разі, все, що зараз відбувається. це назавжди. Можливо не буквально назавжди, але в будь-якому разі на дуже надовго. Як мінімум, на два-три покоління.
Тому, я вже не реагую на статистику смертей, на вибухи, на вбивства, на рейдерство, на грабіж, на кров, якою Порошенко заливає нашу землю, це все наша реальність, до якої ми вже майже звикли, і наше майбутнє, .
А Порошенко, це наш український Сталін і Гітлер в одній іпостасі. З посмішкою, зі сльозами на очах, з тремоло в голосі від піанісімо до фортисимо, але сутність, це Сталін і Гітлер.І розглядати його, як демократичного опонента, просто немає сенсу. Він робить те, для чого прийшов.І ми цьому не опираємося.
Тому, я, в міру своїх здібностей, сміюся над ним. Використовую таки форми, як сарказм, іронія, чорний жарт, знущання. 
Заклики до опору та прокльони Порошенку будуть лунати в порожнину. Всі глухі і сліпі. 
І це не фрустрація. Це твереза оцінка ситуації, в якій ми опинилися. Не виключаю, що така твереза оцінка може вплинути на розвиток подій. На позитивний для нас розвиток. Можливо, потрібна більш фахова оцінка. Не моя. Аматора в суспільних відносинах та графомана.
Раби, які захоплюють владу, ніколи не скасовують рабства. /Микуше́вич/

Поделиться​​ новостью:


- "Да. Именно за это я и воевал"
- ВЛАСТИ ЛИШЬ НАБЛЮДАЮТ, КАК КОРРУПЦИОНЕРЫ РАЗРУШАЮТ ПРОИЗВОДЯЩУЮ ЭКОНОМИКУ
- Кабмин объяснил, почему не всем заявителям выдадут субсидии
- «Свинарчуки» в «Нафтогазі». Звільнені менеджери розкривають сенсаційні деталі мільярдних оборудок
- Алексей Куракин: «Центр противодействия коррупции» - дурнопахнущая украинско-американская изнанка
- СМИ: В Молдавии напомнили про начало криминального пути Порошенко
- На Донбассе три обстрела, ранены трое военных
- Facebook остановил всю политическую рекламу в Украине за 11 дней до выборов
- "Через месяц не будет Петра - я посмотрю, где ты будешь!" Как Ляшко ворвался на заседание Кабмина и высказал Гройсману все, что думает. ВИДЕО
- Лиза Богуцкая: Порошенко- могильщик Украины
- Астану уже переименовали в Нурсултан
- Гладковский показал декларацию: миллионы в банке Порошенко
- Аваков предложил закрыть заседания Кабмина на период избирательной кампании
- "Украина – не Россия": Где живет свобода слова
- Ляшко сорвал заседание Кабинета министров
19:04Сентябрь, 28 2017 4399

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю