Петро Чайка: Ви чо? Які санкції? Яке блокування? Ви їх бачили? А якщо бачили то коли?

Петро Чайка: Ви чо? Які санкції? Яке блокування? Ви їх бачили? А якщо бачили то коли?

Чого всі так розхвилювалися, чого всі так зраділи, чого раптом піднялася така хвиля-цунамі стосовно ерзац-санкцій від Порошенка?

Не, ну товариство, ви мене дивуєте.
Чого всі так розхвилювалися, чого всі так зраділи, чого раптом піднялася така хвиля-цунамі стосовно ерзац-санкцій від держслужбовця Росії Петра Порошенка?
Ви чо? Які санкції? Яке блокування?
Ви їх бачили? А якщо бачили то коли? Коли двигуни для військових гелікоптерів постачалися Порошенком в Рашку? Чи коли запчастини військового призначення їхали ешелонами з України прямо в рашкіну армію, яка вбиває українців? Коли були санкції? І чому, якщо їх і близько не було, то чому вони повинні з'явитися після того, як держслужбовець Росії Порошенко сказав про них зараз? А він про санкції каже постійно. А їх нема. А він каже, А їх нема....
І яке блокування контактующих одноглазників? Нагадую, держслужбовець Росії Порошенко та його вінники, бурбаки, берези, геращенкі не спроможні когось заблокувати на своїх акаунтах у ФБ, за них це роблять їхні негри, а ви думаєте, що вони зможуть у світовій мережі щось заблокувати? Я вже не кажу, що будь-яке блокування легко обходиться різними переадресуваннями, проксями та шмоксями. Ось вже СБУ, чи хто там, почали задкувати, мовляв, мається на увазі не блокування соцсетей, а їх представництв в Києві...))) Але і представництва не будуть заблоковані.
Щодо заборони використання рашкіних ПО, 1С, скажених Докторів. Ну буде назва не 1С, а 2В. І все. А ПО те саме, рашкіне. Якщо держслужбовець Росії Порошенко призначає руськомірцев на державні посади, якщо на протязі 15 хвилин надає їм громадянство України, якщо руськомірскіе банки тримають під контролем всю фінансову систему України, то чому він повинен забороняти руськомірскі ПО, якими користуються призначені ним руськомірци та обласкані ним руськомірскіе банки?
Там ще мова йде про санкції щодо якихось тисяч підприємств та прізвищ. Які ще санкції? Для того, щоб були ці санкції, держслужбовцю Росії Порошенку треба самоубитися. Тому що саме він є першим та головним гальмом щодо запровадження цих санкцій.
І всього решта. І блокування, і заборон, і всього, що може принести перемогу Україні в цій війні з Рашкою.
А ви такий ажіотаж підняли. Таке враження, що руськомірець Порошенко переродився в Степана Бандеру, і почав мочити рашкіних орків....

Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко застеріг Святослава Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде балатуватися у президенти
- Мысли президента. г. Киев, ул. Банковая. 2018 год
- Выступления любого из украинских чиновников - это просто пена, которой заполняют смысловую пустоту
- Десантники в Озерном разоблачили подлое вранье порошенковского советника Бирюкова — Бутусов
- Бирюков! Готовься, подонок и мразь! Я буду рвать тебя зубами, как животное. — Лиза Богуцкая
01:41Май, 17 2017 555

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю