Я Порошенко. Корупціонер

Я Порошенко. Корупціонер

Порошенко нам це вже говорить запросто. Хлопці, ну так, я мразь. Але я не винний. Все совок проклятущий. Предки винні. Папа був ворюга. Брательник уркаган. Ну і я, хоч не хоч, вимушений бути підором. В совку всі таки були

Я Порошенко. Корупціонер.
Ось так. Сьогодні. Нічтоже сумняшеся.
Порошенко нам це вже говорить запросто. Запанібрата. Як своїм людям. 
Мовляв, хлопці, ну так, я мразь. Але я не винний. Все совок проклятущий. Предки винні. Папа був ворюга відмінний. Брательник уркаган. Ну і я, хоч не хоч, вимушений бути підором. В совку всі таки були.
Виходить він і нас всіх, хто жив в СиРиСиРи також автоматом записав в корупціонерів та крадіїв. Що і ми таки самі, як він.І тому, повинні жити душа в душу з цим козлом та насолоджуватися його підарастичною спадковістю.
Дивним чином в цьому щоколадному гандоні сплелися всі негативні персонажі з різних фільмів.
Зараз він один в один повторює слова короля з "Обыкновенного чуда". Але там король все ж таки був добрий і смішний. І кошек любив.
А ця потвора мало того, що злобна, так ще й і вбивця. Ні, не кошек. Людей. Українців.
І якщо він вже так з нами розмовляє, на короткій нозі викладає ідіотичні пояснення щодо існування та виникнення корупції, то відповідно і нас вважає ідіотами.
Ідіотами ні на що не знадними. Ідіотами, що приймуть на віру будь-яку ересь, будь-яку галіматью, і будуть далі спостерігати, як цей муділо продовжує спадкову традицію своїх гавнопредків красти та грабувати. 
Але я знаю, що я не ідіот. Я знаю, що ця сука липецько-офшорна повинна сидіти на параше до самої своєї смерті. Якщо до того його не грохнуть, як його ментальних братів з Румунії, Лівії, Іраку....
А ви, українки та українці, ким себе вважаєте?

Петро Чайка


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Я- народ УКРАИНЫ, а не Порошенко. Я- гражданка Украины, а не корпорации Рошен. Украина- моя страна. Порошенко- не мой президент!!!
- КАК ОСТАНОВИТЬ УНИЧТОЖЕНИЕ СТРАНЫ?
- Сцена Майдана сделала Украину омерзительной
- Михаил Подоляк: «Победители» Газпрома)...
- Юрий Касьянов: Порошенко уже "сбитый лётчик"
09:39Июнь, 29 2017 841

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю