Підла влада реально злякалася долучення військових до блокади торгівлі на крові

Підла влада реально злякалася долучення військових до блокади торгівлі на крові

Бійців ЗСУ, що під час відпустки прибули підтримати ветеранів-учасників блокади торгівлі з окупованими територіями в терміновому порядку по наказу відкликали в розпорядження керівництва 58 бригади

Бійців ЗСУ, що під час відпустки прибули підтримати ветеранів-учасників блокади торгівлі з окупованими територіями в терміновому порядку по наказу відкликали в розпорядження керівництва 58 бригади.

Вчора я писав про тиск, який було вчинено на комбата бригади - його тимчасово відсторонили від виконання своїх обов'язків.

В той час як генерал поліції Вброськін заявляє, що блокаду проводять зеки та бомжі, до неї приєднуються воїни ЗСУ - це звичайно викликало панічну реакцію ментів, СБУ та керівництва штабу АТО.

За хлопцями о 5 ранку прислали Ікарус. І літак би прислали, бо треба терміново і за будь яку ціну притишити розголос щодо блокади та показати картинку, що тут в палатках залишилося п'ять калік.

Вся ця гібридна війна під назвою АТО, яку спланував Путін та Порошенко - це просто завіса для знищення патріотів України.

10 000 смертей кращих синів України - це та ціна, яку ми вже заплатили за власну байдужість. Скільки ще смертей потрібно, щоб зупинити торгівлю з окупантом та придушити цей зрежисований конфлікт?

Порошенко загине наглою смертю - навіть терплячі до нескінченності українці, які колись змушені були їсти власних дітей, колись та піднімуться і реалізують те, про що нині говорить кожен другий.

Інша справа, що говорити по кухнях та диванах і приїхати в прифронтову зону або й на нульовку - це дві різні речі.

Разом і до кінця, чи як там?


Поделиться​​ новостью:

- Сергій Дацюк: НОВЕ РОЗМЕЖУВАННЯ
- Президент в обмен на премьера. О чем Порошенко начал негласные переговоры с Тимошенко
- Очередной гопак на украинских граблях...
- Страсти по переизбранию "однотурового"
- Урок Небесной сотни
13:04Февраль, 09 2017 16114

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю