“Пішов ти нах… ! Разом із своїм вугіллям”: Активісти торгівельної блокади Донбасу відповіли Плотницькому на його вимоги

“Пішов ти нах… ! Разом із своїм вугіллям”: Активісти торгівельної блокади Донбасу відповіли Плотницькому на його вимоги

За словами учасника блокади, на сьогоднішній день за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі “Ротердам+”, уже переплачено понад 10 млрд.грн., тобто десь на рівні 350 млн.$

Дуже відверто розповів на "Фейсбук" про перші серйозні результати блокади її активний учасник – Євген Шевченко:

Новини стосовно торгівельної блокади:

1) В окупованому Алчевську зупинився меткомбінат, контрольний пакет акцій якого належить російському холдінгу “Євраз”. Сталося це через нестачу руди, яка йшла з Криворізького ГОКу по залізничних коліях, що наразі є заблокованими. А належить ГОК тому ж “Євразу” (50%) і ще 50% “Смарт- холдінгу”, власником якого є відома “православна сука” на ім’я Вадим #Новинський.

Тобто ви розумієте цю схему, так? Із Кривого Рогу на окуповані території йшла руда, там виробляли сталь, опісля її продавали. Прибуток йшов у кишені російських олігархів. А тепер вони щодня втрачають мільйони доларів, а #Гройсман в них спікером підробляє. Ось така *****, малята. А ви кажете, війна. Та яка там війна? Це в нас війна, а в них б****ське АТО. І території під “ефективним контролем РФ”. Курво *****.

Обычно составы с Ясиноватой начинали идти в семь утра. Потому что, как сказал начальник станции Фенольная:
– Именно в семь утра начинает работать “таможня ДНР”.
– А наша таможня во сколько начинает работать?
– А нашей таможни на ж/д путях нет. Там вообще на линии разграничения никого нет – даже наших военных.

2) Очільник терористичної організації ЛНР пан #Плотницький заявив, що він готовий відновити постачання вугілля на неокуповані території України, та лиш у тому разі, коли влада вибачиться за безчинство із цією блокадою.

Ну, якщо на рахунок вибачень, так то, мабуть, краще до Наді Савченко, ну або до Юри Тандіта. А ми тобі можемо дещо інше сказати: пішов ти на ***, *******! Разом із своїм вугіллям, яке тобі дівати більше нікуди. Тож можеш жерти його і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Сволота. Вибачень воно просить, **** козляче. Ти думай краще, чим зарплатню своїм бойовикам тепер платити, бо ж із українського бюджету ти тепер жодної копійки не отримаєш і вони в тебе порозбігаються, як ті кури голодні. Хоча хто його зна – може, вугіллям візьмуть, по два мішки на рило, і будуть разом з тобою його жерти.

3) Ну, а у Києві теж не скучно. Сьогодні пан Вовк, себто голова НКРЕ, відповідаючи на запитання Andriy Gerus, підтвердив, що формула “Ротердам+” в Україні працює і всі тарифи формуються саме за цим погодженим порядком. Таким чином, голова Комісії з регулювання енергетичного ринку спростував заяву Гройсмана, який заявляв, що у поточних тарифах ціна “Ротердам+” не враховується.

Тобто ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідати. І здається мені, що відповідати доведеться дуже скоро.

Бо на сьогоднішній день за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі “Ротердам+”, уже переплачено понад 10 млрд.грн., тобто десь на рівні 350 млн.$. І ось тепер народу України дуже стало цікаво, по чиїх конкретно кишенях ці кошти розійшлися, як і коли вони повернуться до державного бюджету й далі до усіх тих, хто сплачував за електроенергію по завищених тарифах? Бо ж, виявляється, всіх нас просто на****ли, і уявіть собі, шановне панство з Банкової та Грушевського, нам це дуже не сподобалось. Ну, поки все.


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Плёнки Онищенко - подлинные
- Как появляется "правильная" социология?
- Украинцев с “большими квартирами” лишат права на получение субсидий – Андрей Рева
- У МИНИСТРА ИНФРАСТРУКТУРЫ ОМЕЛЯНА РОДИЛАСЬ ДОЧКА. ЖЕНА РОЖАЛА ПОЧЕМУ-ТО В США
- Мені соромно називати себе украінкою - думка
20:39Февраль, 15 2017 1195

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю