Півострів Крим перетворився на автомобільний острів

Півострів Крим перетворився на автомобільний острів

В окупованому Криму понад 200 автомобілістів позбавили водійських прав за українські номери+

За водіння транспортних засобів з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму до 18 березня 2014 року, водійських прав тимчасово (терміном від одного до трьох місяців) позбулися 209 водіїв.

Більше двохсот автомобілістів в Криму були тимчасово позбавлені водійських прав за водіння транспортних засобів з українськими номерами. Про це повідомили в прес-службі управління ДІБДР МВС по Криму.

«За водіння транспортних засобів з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму до 18 березня 2014 року, водійських прав тимчасово (терміном від одного до трьох місяців) позбулися 209 водіїв», – повідомили в прес-службі кримського управління ДАІ. 

Також у відомстві зазначили, що з 1 квітня за водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму, було оштрафовано 3,3 тис. водіїв на загальну суму 1,97 млн руб. За даними ДАІ, з початку року в Криму українські реєстраційні знаки на російські були замінені на 65,4 тис. транспортних засобах, з яких 34,4 тис. – пройшли перереєстрацію після 1 квітня цього року.

Як повідомлялося, кримських водіїв почали залучати до адміністративної відповідальності за українські номери з 1 серпня.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Август, 17 2016 412

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю