Побачив такі позначки біля своїх дверей – телефонуй до поліції: умовні знаки злодіїв

Побачив такі позначки біля своїх дверей – телефонуй до поліції: умовні знаки злодіїв

Намагаючись обдурити правоохоронців і законослухняне суспільство, злочинці з кожним роком удосконалюються і придумують все нові і нові хитрощі+

Так, поліція нещодавно оприлюднила систему умовних позначень, які інформатори злочинного світу малювали на дверях будинків мирних громадян.

Залежно від того, чи легко пограбувати будинок, чим там можна поживитися і з якими труднощами доведеться зіткнутися, інформатори малювали один або кілька значків з 36 можливих варіантів!

Дивлячись на цю систему шифровки, просто диву даєшся, наскільки хитрі й винахідливі злочинці! Звичайно ж, незабаром злодії придумають нові кодові позначення, але ця інформація ні для кого не буде зайвою.

 

Якщо ти думаєш, що лише іноземні злочинці вдаються до подібних хитрощів, ти глибоко помиляєшся. Наші злодії теж не працюють навмання і йдуть на справу лише після попередньої розвідки.

 

Тому, якщо ти живеш в приватному секторі, не забувай періодично оглядати вхідні двері і паркан навколо ділянки на наявність незрозумілих малюнків, букв або навіть звичайних галочок маркером. Такі позначення, швидше за все, говорять про те, що твоє житло потрапило в поле зору зловмисників.

 

Якщо ти живеш в багатоповерховому будинку, уважно придивися до поштових скриньок. Інформатори часто мітять потрібні квартири, малюючи на ящиках позначки маркером або наклеюючи стікери.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Сентябрь, 26 2016 2480

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю