Політолог і філософ Олексій Шевченко: Нотатки про корупційні метастази, «олігархічну матрицю» та «останню барикаду української надії…

Політолог і філософ Олексій Шевченко: Нотатки про корупційні метастази, «олігархічну матрицю» та «останню барикаду української надії…

Позавчора я написав матеріал на тему розростання «корупційних метастазів» в українському законодавчому полі, подальшої деградації української влади та депутатського корпусу+

Позавчора я написав матеріал на тему розростання «корупційних метастазів» в українському законодавчому полі, подальшої деградації української влади та депутатського корпусу, представники якого все більше і більше демонструють своє служіння олігархічним хазяям та дезавуюють себе в якості «реформаторів», «свіжої крові», «нових облич». (Приміром, такий персонаж, як Мустафа Найем за димовою завісою балаканини про реформи та євроінтеграцію своїми законодавчими ініціативами не просто намагається законсервувати статус кво сучасного стану речей, але ініціює законопроект, у порівнянні з яким «диктаторські закони 16 січня» є просто невинним белькотінням немовляти та які мають стати суттєвим інгредієнтом формування авторитарної або «поліцейської держави»). 
Цей процес точно передається словами поетеси Анастасії Дмитрук «Маски сорваны, верить некому» і спринтерськими темпами звужується коло політиків, які не втягнуті у силові лінії «олігархічної Матриці» та не виконують «волю, пославшего Их». 
Важко заперечувати, що їх стриженем виступає «Батьківщина», яку я назвав «останньою барикадою української Надії». У передмові редакція сайту «Политика и деньги», яка помістила статтю, висловила незгоду з такою позицією, зазначивши про свою більшу обережність та поміркованість стосовно даної політичної сили. Однак мені здається, що інформація про з’їзд Аграріїв Кировоградщини, про участь в ньому Юлії Тимошенко та його результати, є аргументом для того, щоб метафора «останньої барикади» від фігури мови перетворилася на саму Реальність. 
Мова йде про грандіозний мега-корупційний план влади з дерибану землі під виглядом зняття мораторію на її продаж та риторики про «ринкові відносини» в агросекторі країни і аграрії вже відчувають з «яким ринком» вони будуть мати справу. (Зараз не буду торкатися цієї теми, яка потребує окремого фахового висвітлення та до якої я маю намір невдовзі повернутися). Зокрема, на форумі вони розповіли, що атаки влади на підприємців в галузі с/х господарства вже не обмежуються податковими утисками, а перейшли на рівень простого відбору землі. Отже, метафора «мародерства», яку часто використовують у соцмережах стосовно політики влади, матеріалізується в банальному вульгарному рейдерстві. 
І результати цього з’їзду показали, що в Україні фермерам сподіватися ні на кого і що «Батьківщина» в самому прямому смислі є їх «останньою барикадою». Це не перебільшення, тому що саме ця політична сила ініціювала створення антирейдерських комітетів з метою протидії загарбницьким ініціативам рейдерів, які спираються на потужну підтримку влади, продажних судів, силових структур, іншими словами, всього цього «колективного корупційного Спрута». І саме ця сила виступила ініціатором референдуму на продовження мораторію на продаж землі і вже почала збирати підписи. 
Це конкретні і дієві кроки і вони знаменують початок жорстокої боротьби з Системою, яка так просто своїх позицій не віддасть. 
Наведені дані є невеличкою передмовою та водночас післямовою до мого позавчорашнього матеріалу, з яким ви маєте можливість ознайомитися.

 

Алексей Шевченко


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Сентябрь, 29 2016 307

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю