Поліції можуть дозволити силою розганяти мирні зібрання

Поліції можуть дозволити силою розганяти мирні зібрання

У парламенті зареєстрували законопроект, який обмежує права громадян на мирні зібрання+

Впровадити схожі обмеження намагалися за часів диктатора Януковича. Та "драконівські" закони ще більше розбурхали Майдан. А от цього разу скандальний документ має всі шанси знайти підтримку у народних обранців, які прийшли до влади на хвилі Революції Гідності 

Згідно із новим законопроектом, заявку про проведення мітингу потрібно подавати не за добу, як було раніше, а за дві. Таким чином збільшуються шанси отримати судову заборону заходу.

Ще одна новація – це заборона акції під час її проведення. Серед підстав – "порушення громадському порядку чи загроза національній безпеці".

Оцінку мирності акцій пропонують робити правоохоронцям на око. Достатньо одного провокатора, який кинеться у бійку – і все, акція закінчена. За таких обставин в поліції є право затримати порушників громадського спокою, або взятися за кийки.

На думку депутата Ігоря Луценка порушувати норму Конституції про можливість спонтанного зібрання громадян не можна. Нинішній парламент ухвалювати такий спецзакон не має морального права.

Основні автори законопроекту – голова комітету з прав людини Григорій Немиря та дружина генпрокурора депутат Ірина Луценко – пояснювати необхідність ухвалення спецзакону не квапляться.

 

Источник -  24tv.ua


Поделиться​​ новостью:

- Если бы я был агентом Путина
- Юрий Касьянов: Майдан и победил, и проиграл. Революция закончилась дворцовым переворотом
- Майданный страх власти...
- О грязных методах, которые готовит Порошенко для получения второго срока — эксперт
- ГИБРИДНАЯ МОРАЛЬ И АЛЛЕРГИЯ НА ЧЕСТНОСТЬ
Октябрь, 08 2016 19601

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю