Польський майдан -  протестувальники заблокували будівлю Сейму

Польський майдан - протестувальники заблокували будівлю Сейму

У Польщі протестувальники заблокували всі виходи будівлі Сейму, після того, як правляча партія прийняла бюджет на наступний рік поза стінами парламенту.

У Польщі протестувальники заблокували всі виходи будівлі Сейму, після того, як правляча партія прийняла бюджет на наступний рік поза стінами парламенту.
Про це повідомляє Reuters.
Відзначається, що поліція намагалася відтіснити протестувальників, які блокують парламент, однак припинила ці спроби, коли почали прибувати нові учасники протесту.
Агентство пише, що Сейм був оточений сотнями поліцейських, у багатьох булла зброя, що стріляє гумовими кулями.
Як повідомляє "Укрінформ", Польська правляча партія "Право і Справедливість" через блокування опозицією трибуни, прийняла ряд законів, зокрема про бюджет на 2017 рік, в іншому приміщенні, голосуючи руками.
Опозиційні партії - Громадянська платформа (РО), Сучасна (N) і Польська селянська партія (PSL) - назвали ці голосування незаконними. Вони вимагають проведення повторного засідання 20 грудня. Тим часом, прихильники опозиції продовжують збиратися під парламентом.
Як повідомляє портал Wiadomosci, в протестах беруть участь приблизно 2,5 тисячі осіб.
 
Протести в Польщі почалися в п'ятницю. Опозиція заблокувала роботу Сейму в знак протесту проти запланованих обмежень щодо порядку роботи ЗМІ в Сеймі.


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
12:35Декабрь, 17 2016 820

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю