ПОЛЯКИ ЗВІЛЬНИЛИ З МЗС ВСІХ ВИПУСКНИКІВ МГІМО

ПОЛЯКИ ЗВІЛЬНИЛИ З МЗС ВСІХ ВИПУСКНИКІВ МГІМО

А МИ? У НАС ВИПУСКНИК КДБШНОГО ВИШУ КРАЇНОЮ КЕРУЄ

ТСН. "Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що з зовнішньополітичної установи звільнили практично всіх співробітників, які закінчили Московський державний інститут міжнародних відносин чи були у списках комуністичних спецслужб.

Про це у понеділок, 10 вересня, повідомляє Польське радіо.

"Можна сказати, що керівництво відомства було замінено майже на 100%. На цей час на керівних посадах немає людей - чи то в країні, чи в закордонних представництвах - які були б у списках співробітників комуністичних спецслужб або були випускниками Московського інституту міжнародних відносин", - заявив він.

Чапутович відзначив, що від моменту приходу до влади уряду партії "Право і справедливість" "чистка" торкнулася практично усіх 111 директорів та заступників директорів департаментів у міністерстві."

Ось так. Фактично, поляки визнали те, що давно було відомо всьому світу і будь-якій освіченій в історії СРСР людині - за часів Радянського союзу МГІМО був кузнею кадрів для підрозділів КДБ, які займалися міжнародною тематикою. В ті часи, всі сто відсотків працівників МЗС СРСР були штатними, або позаштатними співробітниками КДБ і ГРУ ГШ.

Немає жодного сумніву, що сьогодні, за керівництвом Росією кдбшним полковником, все в московитському МЗС і його спеціалізованому ВНЗ - МГІМО, йде так само.

В цьому сенсі нагадаю, що в Радянській Україні був такий собі містечковий аналог МГІМО - Факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського університету. Про те, що це "одного поля ягоди", додатково свідчить той факт, що даний факультет був створений одночасно з МГІМО - у 1944 році. Для чого і як існувала радянська дипломатія, мабуть, нагадувати не треба. Як не треба нагадувати і доводити те, що в Києві на "міжнародників" вчилися так само, як і у Москві - за прямою протекцією і під щильним контролем КДБ СРСР.

А хто у нас зараз найвідоміший випускник факультету міжнародних відносин Київського університету? Правильно - Петро Олексійович Порошенко, який вступив на цей факультет за часів СРСР - 1982 році, і за часів СРСР закінчив - у 1989 р.

Я не знаю, як там зараз справи в Інституті міжнародних відносин при КНУ - правонаступнику згаданого факультету, але кдбешна історія цього вишу не викликає сумніву.

І, як би діючий режим не намагався прикрити свою прокремлівську сутність і наявність у нього кдбшної пуповини, від фактів нікуди не втечеш.

А факти сумні.

МЗС незалежної України керує курський чепушило, Паша Клімкін, який після закінчення Московського фізико-технічного інституту ( а цей ВНЗ теж знаходився під опікою КДБ), у 1991 році чомусь з Москви приїхав працювати до Києва і вже за два роки, знов чомусь, опинився на роботі в МЗС України.

У нас армією керують старі випускники радянських військових училищ, Полторак і Муженко, хоча вже повно офіцерів, які отримали військову освіту в незалежній Україні.

Безпекою нашої країни керує колишній кдбшний прапор, Вася Грицак.

Вищу раду правосуддя - ключовий орган у судовій системі України, очолює громадянин Росії, випускник Московського Військового інституту Міністерства оборони СРСР, Ігор Бенедисюк. І так далі.

Коротше. Поляки показали чудовий приклад, що треба робити з цим усім радянським людським лайном. І, зауважте, ніяких додаткових законів про люстрацію. Звільнили нахєр всіх, хто мав відношення до кдбешного вишу простим рішенням очільника МЗС.

У нас зараз є проблеми з Польщею, але тут я хочу їй поаплодувати. Коли вже ми прийдемо до розуміння очевидних речей і зробимо так, як зробили поляки?

ПиСи. Питання розкриття всіх агентів КДБ в Україні досі не вирішене, незважаючи на його постійну і кричущу актуальність. Чи не тому, що ці агенти і керують Україною?

На фото - будівля МГІМО у Москві.

 

 

 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- В ГЕРМАНИИ уже откровенно стебутся над Петром
- На позорный томос-тур Порошенко людей свозили и запускали по спискам. Видео
- Филарет рассказал о связях ПЦУ и СБУ
- Клюшки для хлопцев, у которых нет коньков — это как томос для самого бедного в Европе народа
- "Украл комбат, посадили командира роты". Как и за что сидят в тюрьмах и СИЗО украинские военные
- Это не оппозиционер, не клоун, не порохобот. Это президент советует бороться с коррупцией молитвами
- Украина больше не республика. Так решила Ульяна Супрун. Петра Алексеевича уже высвятили на гетьмана - просто людишкам пока не сказали
- Фильм "Праздник Святого Иоргена" в нынешней Украине выглядит, как документальный
- Онуфрий призвал верующих не "шататься" по церквям
- Сутки на Донбассе: восемь обстрелов, ранен военный
- Порошенко заночует в королевском номере пятизвездочного отеля Иерусалима
- Израильская медицина делает чудеса: топ-10 достижений
- Узрейте рабы божьи чудо превращения Верховного главнокомандующего в Верховного жреца Украины
- Лукашенко загнав Порошенку ніж у спину!
- Главная фишка Порошенко - как будет выглядеть чудо от полусвятого томосоносца 31 марта 2019 года
10:49Сентябрь, 11 2018 505

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю