Помер легендарний голкіпер «Динамо» Віктор Чанов

Помер легендарний голкіпер «Динамо» Віктор Чанов

Як повідомляли ЗМІ футболіста побили невідомі під Києвом 2 тижні тому

На 58-му році життя помер екс-воротар київського "Динамо", донецького "Шахтара", і збірної СРСР з футболу Віктор Чанов.

20 січня на Чанова було скоєно напад у передмісті Києва. Невідомі зупинили його авто і завдали численних ушкоджень, що спричинили черепно-мозкову травму. Футболіст переніс складну операцію. Але вчора ввечері його серце зупинилося.

Як відомо, Віктор Чанов народився в 1959 році в Донецьку. На професійному рівні почав грати з 19 років. Три роки (1978-1981 рр.) провів у донецькому "Шахтарі", потім перейшов в київське "Динамо", якому присвятив найкращі роки своєї кар'єри.

З 1982 по 1990 роки він провів у якості воротаря "біло-синіх" 202 матчі в чемпіонаті СРСР. У ці ж роки зіграв 21 матч за збірну СРСР.

Віктор Чанов – триразовий чемпіон СРСР, п'ятиразовий володар Кубка СРСР, володар Кубка Кубків 1986 у складі "Динамо", віце-чемпіон Європи 1988 у складі збірної СРСР.

 

P.S. - Родственники Виктора Чанова, легендарного вратаря "Шахтера" и "Динамо", который скончался 8 февраля, опровергли информацию, что его сильно избили. Об этом в своем Facebook написала Ирина Чанова, невестка прославленного голкипера.

"RIP На правах невестки, но мы были друг для друга дочка и папа! Виктор Викторович ушел. Точка. Конец предложения! Если есть среди моих друзей журналисты, пожалуйста не верьте слухам, что избили, и не пишите ложную информацию!!! Прошу все СМИ уважать Легенду, Вашу, нашу, целую эпоху, такого больше нет как Виктор Чанов! И пожалейте нас, его семью, нам очень больно и тяжело сейчас. Благодарю. С уважением!", - написала Ирина Чанова.


Поделиться​​ новостью:

- Жить по-новому: от мести до идиотизма власти
- Поляки молодцы! А д@ракам закон не писан!
- Михаил Багдашкин: 2019 - тот же ВРОТЕРДАМ, плюс…
- ФРАНЦУЗСКИЕ УРОКИ ДЛЯ ПЕЧЕРСКА
- Командующий ОС генерал-лейтенант Наев назвал главное отличие операции Объединенных сил от АТО
13:58Февраль, 09 2017 455

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю