Порошенко хотів купити один із телеканалів - депутат

Порошенко хотів купити один із телеканалів - депутат

Оголошений у розшук депутат Олександр Онищенко заявив, що президент Петро Порошенко намагався купити телеканал "112 Україна"+

"Одного разу Порошенко попросив мене купити для нього телеканал "112 Україна", – заявив депутат. Таке побажання прозвучало в травні 2015 року, повідомляє gazeta.ua

Онищенко стверджує, що поки тривали переговори про купівлю-продаж Порошенко запропонував підписати меморандум – угоду про наміри, що припускає пом'якшення інформаційної політики каналу по відношенню до президента - в обмін на допомогу в переоформлення ліцензій телеканалу і зняття з нього санкцій Нацради з телебачення і радіомовлення.

Видання наводить документ.

За словами Онищенка, переговори про купівлю затягнулися через фінансові причини.

"Почався торг. Порошенко хотів, щоб канал купили-продали за $17 млн, а власник телеканалу Андрій Подщипков просив мінімум $ 25 млн", – заявив депутат.

За його словами, на якомусь з етапів в переговорному процесі з'явився інвестбанкір Макар Пасенюк, а точніше його як попутного переговірника підрядила Адміністрація президента.

За словами Онищенка, Пасенюк запропонував оформляти все на офшорну компанію, яка потім спливла в Панамському скандалі. А саме – Prime Asset Partners Limited.

Депутат також заявив, що вийшов з переговорів в останніх числах травня.

Не дивлячись на всі ці проблеми, зараз команда Порошенка знову займається питанням купівлі телеканалів, пише видання.

Ідеологом процесу, за даними інформованих джерел видання в АП, виступає друг Порошенка Ігор Кононенко і близький до нього медіа-менеджер Дмитро Носиков.

Останньому приписують ідею створення медіа-холдингу, який об'єднав би під одним президентської дахом три провідних новинних телеканали – 5 канал (нині належить президенту), телеканал 112 і NewsOne (його власник - депутат Євген Мураєв).

На прес-конференції у грудні 2014 року Петро Порошенко заявляв, що не продасть "5 канал".


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Сентябрь, 26 2016 236

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю