Порошенко міняє тактику боротьби з «блокадниками» Донбасу, - блогер

Порошенко міняє тактику боротьби з «блокадниками» Донбасу, - блогер

Влада хоче розколоти активістів торгової блокади Донбасу, підкинувши їм ідею, яка полягає у виступах блокадників проти торгівлі з окупованими територіями без депутатів

Влада хоче розколоти активістів торгової блокади Донбасу, підкинувши їм ідею, яка полягає у виступах блокадників проти торгівлі з окупованими територіями без депутатів.

Про це пише блогер Мар'ян Ощановський на "Фейсбуці".

Думаю, багато хто пам’ятає, як у 2013 році, в перші дні після початку Революції Гідності влада пробувала ослабити протест, намагаючись розколоти його учасників на тих, хто за «Майдан без політиків!», і тих, хто не був проти політиків на Майдані. Згодом стало відомо, що авторами цієї концепції були люди, близькі до Банкової.

Діюча влада, коли зрозуміла, що її позиція щодо блокади окупованого Донбасу має вкрай низьку підтримку серед суспільства, вирішила діяти аналогічним методом. Для цього 23 лютого була організована прес-конференція волонтерів і ветеранів АТО. Спочатку вони розповіли, що також являються учасниками блокади окупованого Донбасу, а потім озвучили головний меседж конференції, який можна сформулювати як «Блокада без депутатів!».

І хоча через «викрадення» Гончаренка і баталії в Раді прес-конференція пройшла майже непоміченою для більшості ЗМІ, та, ймовірно, акцій, круглих столів, конференцій з подібними посилами буде ще чимало. Зрештою, влада у нас хоча й нова, але методи її старі! 


Поделиться​​ новостью:

- Министр лает, а караван с матом, но едет
- Макс Бужанский: Море показухи, чтобы только залить абсолютную пустоту
- Когда вас забивают палками - стреляйте!
- Юрий Касьянов: Мы, наконец, начинаем не только понимать, что нас всех надурили, мы осознаём, что обман, подстава, игра продолжается
- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
17:31Февраль, 24 2017 1448

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю