ПОРОШЕНКО НАС ПОПЕРЕДИВ

ПОРОШЕНКО НАС ПОПЕРЕДИВ

Сьогодні хлопців убили вдруге: Майдан перегородили конструкціями і вивісили портрети загиблих. І це, знову ж таки, технологія – ще одне вбивство Майдану і тихе нагадування: «Можем повторить»

Чотири роки тому снайпери розважалися: дивились у приціли і вибирали собі жертв – хтось відстрілював карооких, хтось вкритих кіптявою від палаючих шин, а хтось знімав кожного третього, хто промине певний ліхтар. Порошенко і Пашинський вважали, що це – гарна технологія. І вони не помилилися: Україна знавісніла від жаху і ненависті. 
Нічого особистого, казали один одному Порошенко і Пашинський, це – політика. І справді, що може бути особистого у виборі випадкових жертв? – лише політика. 
Сьогодні хлопців убили вдруге: Майдан перегородили стальними конструкціями і вивісили на них портрети загиблих. І це, знову ж таки, технологія – ще одне вбивство Майдану і тихе нагадування: «Можем повторить». Порошенко прийшов до влади по трупах – це був його тріумф. І, якщо вірити психології, то піде із влади також тільки по трупах: він повторить і примножить свій досвід. 
Сьогоднішнє віче на Михайлівській площі було найвелелюднішим від часу проведення в Києві протестних акцій. Іноді здається, що наші блоґи і дописи – все це марнування часу й емоцій. Але сьогодні я переконався, що це не так. Уперше, спостерігаючи за колоною, яка розтягнулася від рогу Володимирської і Хмельницького до Софійської, я побачив, що в наших фейсбучних суперечках є сенс. Я познайомився з людьми, імена яких знав лише за дописами і коментарями. І щиро скажу, я радий цим знайомствам. Змусив мене посміхатись і Віктор Чумак, коли повідомив зі сцени, що оргкомітет починає формування списків пособників Порошенка, аби згодом проти них були запроваджені санкції. Я радий, що моя пропозиція, висловлена в ефірі телеканалу Zik, знайшла підтримку (добре, що тоді в студії був також і Віктор Чумак).
Я думаю, що попри всі хиби, сьогоднішня акція була вдала. Я не хочу зараз говорити ані про організаційні помилки, ані про «плани на майбутнє». Ми про це ще поговоримо і нераз. Я хочу повернутися до тієї емоції, яку я пережив на Майдані, дивлячись на сталеві каркаси, споруджені Порошенком. 
Він може повторити. І він повторить. У нього немає вибору. Йому є що втрачати. Він знає, що навіть, якщо він встигне заскочити в літак, разом зі своїми мільярдами, то цей літак не прийме жоден аеропорт світу. 
Він повторить. Він нас попередив.

Валентин Бушанський

Поделиться​​ новостью:


- Обанкротившаяся власть должна на коленях просить прощения у народа Украины
- Источники раскрыли детали тайного разговора Луценко с послом США Мари Йованович
- С кем вы, мистер Аваков?
- Зашкаливающая подлость Порошенко и его команды
- Украинцы могут оказаться на улице целыми семьями
- Эксперты назвали автомобили, которые сложнее всего угнать
- "Подошел и сказал, что хотел бы работать". Генерал рассказал, как Порошенко пытался попасть на службу в КГБ, но не прошел проверку
- "Русские возьмут Украину за 20 дней": наемник разразился наглыми заявлениями
- Александр Кочетков: Юлия Тимошенко забивает гвозди в электоральный гроб своего заклятого конкурента
- СРОЧНО! Порошенко с Путиным пытались отравить Юлию Тимошенко!
- Благодаря Порошенко эти уроды плюют в лицо и живым, и погибшим — Семен Семенченко
- Это бомба! В Европе начали расследование против Порошенко, Свинарчука и Кононенко
- "Похороны этой власти". Нацкорпус завалил венками администрацию Порошенко. Как это было
- Аваков признался, почему поссорился с Порошенко
- «Шоколад со вкусом д@рьма»: политолог о самой грязной кампании кандидатов
08:59Февраль, 20 2018 575

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю